חזרה

אישית, מיוחדת ומרגשת: טיפים לבחירת מתנה לבת הזוג

יוני 2023

מעבר למועדים השנתיים המובנים מאליהם, לרבות ימי הולדת ונישואין, הענקת מתנה לבת הזוג, גם כאשר סתם בא לכם לפנק, לרגש ולהפתיע, יכולה להוסיף המון רגש ותוכן למערכת היחסים שלכם ולשפר את הזוגיות. כל הסיבות לבחור מתנה מדויקת עבור אהובתכם. טיפים ליצירת המתנה המושלמת

לכם, בני הזוג יש את כל הסיבות לחפש ולמצוא מתנות מתאימות לבנות הזוג שלכם. מעבר למועדים השנתיים המובנים מאליהם, לרבות יום הולדת, יום הנישואין או חג האהבה, הענקת מתנה לבת הזוג, גם כאשר סתם בא לכם לפנק, לרגש ולהפתיע, יכולה להוסיף המון רגש ותוכן למערכת היחסים שלכם ולשפר את הזוגיות. פשוט כי הדבר מראה שחשבתם עליה ושהיא יקרה לכם. 

עם זאת, לא כל מתנה תצליח לפגוע בדיוק במטרה, ובמקרים מסוימים, התוצאה אפילו עלולה להיות הפוכה, כאשר במקום לשמח, תגרמו לה לאכזבה. בדיוק בגלל זה, חשוב שבחירת המתנה תהיה מדויקת. אין זה אומר בהכרח, שהמתנה הזו חייבת להיות מותנית בהוצאה של סכום כסף משמעותי. מדובר בבחירת חפץ או חוויה, שיתאימו באופן מדויק לתחומי העניין, לרצונות ולערכים של בת הזוג. המתנה צריכה להעיד כי הקדשתם זמן להבין אותה ולבחור מתנה המשקפת אותה. אלו בדיוק הדברים שיהפכו  את המחווה הזו למשמעותית ובלתי נשכחת.

למה כדאי לעצור מעת לעת ולפנק את בת הזוג עם מתנה?

כאמור, לא רק בימי הולדת ובחג האהבה, כדאי מעת לעת לעצור ולחשוב על רעיון למתנה מתאימה עבור בת הזוג. 

הבעת התחשבות והערכה

כשאתם מעניקים לבת הזוג מתנה מדויקת, המתאימה לה באופן אישי, אתם מוכיחים שהקדשתם את הזמן כדי להבין את העדפותיה הספציפיות והאישיות, את תחומי העניין והרצונות שלה. הצעד הזה מוכיח שאתם רואים אותה, חושבים עליה ומעריכים אותה. היבטים חשובים ביותר במערכת יחסים בריאה וחזקה. זיכרו, כולנו רוצים להרגיש מוערכים.

קשר רגשי עמוק 

מתנה מדויקת משקפת את הקשר האישי והמיוחד ביניכם. מתנות בהתאמה אישית  מוכיחות שאתם מכירים את בת הזוג הכי טוב, אתם מבינים את הטעם שלה ואת האישיות המיוחדת שלה. הדבר מחזק את הקשר הרגשי ביניכם ומעמיק את הקשר שלכם.

מחווה משמעותית כסמל לאהבה

למתנה שנבחרה היטב יש משמעות מעבר לפריט החומרי עצמו. הענקת מתנה היא  סמל לאהבה, לתמיכה ולהבנה שלכם את בת הזוג. מתנה מדויקת מעבירה את המסר שאתם רואים אותה כמו מי שהיא ורוצים לחגוג את הייחודיות שלה.

השפעה רגשית חיובית

הענקת מתנה מדויקת ומתאימה, עשויה לעורר רגשות חיוביים חזקים. קבלת המתנה גורמת לשמחה, להתרגשות ולהפתעה. ההשפעה הרגשית של קבלת מתנה בהתאמה אישית, עשויה לייצר זיכרונות טובים מתמשכים, ובכך לחזק את מערכת היחסים שלכם.

הפתעות מתבלות את מערכת היחסים

ישנו אלמנט של הפתעה ואושר בקבלת מתנה שהותאמה באופן אישי, מתוך מחשבה מעמיקה. ייתכן שבת הזוג לא תצפה לכאלו תובנות עמוקות כזו לגבי העדפותיה האישיות, מה שיהפוך את קבלת המתנה למפתיעה, מיוחדת ובלתי נשכחת.

עם זאת, חשוב לזכור שמתנה לא מדויקת, עלולה לפספס את המטרה ולהוביל לאכזבה או לתחושת ניתוק. המתנה הלא נכונה, עלולה לגרום לכם להיראות כאילו הענקתם אותה רק כדי לצאת בידי חובה, ועשויה לשדר חוסר הבנה, מאמץ, או נכונות. צעד כזה עלול להעביר לבת הזוג האהובה את המסר הלא נכון. הענקת מתנה מדויקת ומותאמת אישית, תמזער את הסיכון לאכזבה ותבטיח חוויה חיובית לשניכם.

לא יכולות להיות לא אישיות: מתנות עם תמונות תמיד מצליחות לרגש

הנה רעיון למתנה מושלמת לבת הזוג, שפשוט אי אפשר לטעות איתה. מתנה שהיא תמונה. אין דבר אישי יותר מתמונה של אהובתכם, או תמונה זוגית משותפת שלכם, המנציחה רגע מאושר. עצם הנתינה של מתנה כזו, מראה שהשקעתם מחשבה ומאמץ,ו חיפשתם את התמונה הנבחרת, זו שהיא גם אסתטית ומחמיאה למצולמים, וגם מתעדת רגע משמעותי בחייכם הזוגיים. אבל עם כל הכבוד לרומנטיקה, איך יוצרים מתנות עם תמונות שאינן קיטשיות להחריד?

הכירו את הדרכים הטרנדיות להעניק מתנה עם תמונה

תמונה ממוסגרת אאוט, תמונה מודפסת על בלוק עץ – אין. יכול להיות שלא שמתם לב, אבל תמונות ממוסגרות באופן המסורתי שהכרנו בעבר, הולכות ונעלמות מהעולם וכבר די נדיר להיתקל בכאלה, במיוחד בבתים של צעירים. את מקומן של אלו תפסו זה מכבר תמונות מודפסות על בלוק עץ דקורטיבי, המשלב בין אלמנטים של טבע לטכנולוגיה, וגם מתכתב עם הפורמטים של רשתות חברתיות כמו אינסטגרם. שילוב אולטימטיבי ושיקי בין ישן לחדש. באותו אופן, נהוג להדפיס תמונות על אלמנטים נוספים כמו בלוק בטון, אלומיניום, בלוק שעם, קופסאות דקורטיביות, מחזיקי מפתחות  ואפילו על שעון דיגיטלי.

היתרונות בהענקת בלוק עץ עם תמונה כמתנה לבת הזוג

בחירה של תמונה טובה ויפה של שניכם בטיול, בחוף הים או פשוט באירוע בו נראיתם במיטבכם והדפסתה על בלוק עץ, עשויה להוות מתנה מושלמת לבת הזוג. קודם כל, מתנה עם תמונה, כאמור, לא יכולה להיות לא אישית. שנית, האלמנט הזה הוא מצד אחד ניטרלי וורסטילי מאוד, כלומר אפשר להציב אותו בכל מקום ללא צורך בתלייה – על מדף, על שולחן העבודה במשרד, על שידה בבית ועוד, ומהצד השני, הוא מפיח חיים, צבע ורגש בכל חלל אשר יוצב בו. מדובר במתנה שהיא גם אישית, גם דקורטיבית ובסטייל שכל אחד ואחת יכולים להתחבר אליו, גם מוכנה לשימוש ״אז איז״ וגם עמידה ביותר. בלוק עץ כזה עשוי להחזיק שנים ארוכות ללא סימני שחיקה, ולהזכיר לבת הזוג שלכם שהשקעתם בה מחשבה ויצרתם עבורה מתנה המנציחה את אהבתכם ואת חיי הזוגיות המאושרים שלכם.