חזרה

מתנות עם תמונות

מאי 2021

מתנות עם תמונות – מקוריות ואיכותיות

כל מי שמכיר את תחום המתנות, ולמעשה גם הציבור הרחב, יודע כי בשנים האחרונות גוברת הפופולאריות של מתנות עם תמונות. יש לכך כמה סיבות ובראשן העובדה שבעידן השפע יש לאנשים כמעט הכל, ומצד שני מרבית המתנות די דומות אחת לשנייה. על כן, מתנות עם תמונה אישית מעניקות בדיוק את הנגיעה הייחודית שאנשים רבים מחפשים, ומצד שני הן עושות זאת בלי להשתולל עם התקציב. יתר על כן, מתנות אלו המודפסות למשל על כריות, חולצות ואפילו מגבות וחלוקים, מלוות את המקבל לתקופה ארוכה ומזכירות לו את השי ואת רגשי החיבה והידידות עם הנותן.

אם גם אתם רוצים להעניק מתנה עם תמונה, אבל מחפשים רעיון עוד יותר מקורי ויותר יוקרתי, כדאי שתכירו את האפשרות של תמונות בהדפסה על בלוקים מחומרים שונים שמציעה אינסטבלוק. חברתנו המצויה בבעלות מושיק ומיכל גלאמין היא שם דבר ומותג מצליח בעל מספר סניפיו, כאשר את השירות תוכלו לקבל באופן ישיר ופשוט גם דרך האתר. אנו מציעים מתנות עם תמונה והקדשה על גבי בלוקים איכותיים וידידותיים לסביבה, אשר מהוות לא רק מתנות מעוצבות אלא גם פריט נאה המשדרג את האסתטיקה בכל חדר בבית וכן במשרד ובמקומות נוספים. כך למשל, דרכנו ניתן ליצור על גבי בלוקים מתנות עם תמונות ליום הולדת, עבור קולגה או מנהל במשרד, כמתנה מיוחדת לבר מצווה, לרגל מסיבת רווקים או רווקות, ליום נישואין, לברית מילה, שבת חתן, לרגל פרישה לגמלאות של עובד מהמשרד וכן הלאה. את התמונות אנו מדפיסים על גבי הבלוקים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המבטיחה שתקבלו מוצר ותמונה איכותיים ומדויקים לחלוטין, וזאת לצד מערך שירות זמין וקשוב.

מתנות עם תמונות

מתנות עם תמונות

אז איך יוצרים מתנה עם תמונה מקורית?

בוודאי תשמחו לשמוע כי יצירת מתנות עם תמונות מקוריות על גבי בלוקים אינה מצריכה אתכם למיומנות מיוחדת או לרקע קודם. אכן, לא צריך להיות אומן גדול בשביל לבחור תמונה מקורית שאתם אוהבים במיוחד, ושנראית לכם הכי מתאימה לרגל האירוע. כאמור, תוכלו ליצור את התמונות המודפסות גם ישירות דרך האתר, כאשר מתחילים בבחירה של סוג החומר של הבלוק, למשל בלוק אלומיניום, בלוק עץ טבעי, בלוק בטון או בלוק OSB. לאחר שבחרת את החומר תוכל לבחור את הצורה של הבלוק, למשל עיגול, ריבוע, מלבן או לב, ואחרי שבחרת את הצורה תוכלו לבחור גם את המידות. לבסוף, כל שצריך לעשות הוא להוריד את התמונה שבחרתם אל האתר שלנו. מרגע שהיא מופיעה לנגד עיניכם תוכלו להתחיל “לשחק” איתה כראות עיניכם. למשל, תוכלו לבחור להגדיל או להקטין אותה, לסוב את התמונה, היכן למקם אותה, לערוך אותה וכדומה. וזה הכל! לאחר השלמת התהליך אנו כבר נדאג לכל השאר ואתם תקבלו את הבלוק עם התמונה לכל כתובת מבוקשת.

מתנות עם תמונות

מתנות עם תמונות

כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם

מתנות עם תמונות תמיד מתקבלות בברכה ובוודאי אם הן בעלות נופך יוקרתי ומעוצבות היטב כפי שאנו באינסטבלוק מציעים. יחד עם זאת, על מנת למקסם את ההצלחה אנו ממליצים לתת את הדעת על כמה נושאים מרכזיים. הראשון הוא כמובן התאמה של התמונה למקבל ויש לחשוב מה ישמח אותו. לדוגמא, האם ישמח לקבל מתנה עם תמונה שלו בלבד, שלו עם בן זוגו, שלו אתכם, של ילדיו או אולי בכלל תמונה של נוף או מטיול שעשיתם ביחד, תמונה מהשירות הצבאי המשותף וכן הלאה. עוד נקודה היא בחירת החומר, כאשר בדרך כלל ישנה העדפה לעץ טבעי או ל- OSB, אולם לעיתים נכון יותר לבחור בלוקים מאלומיניום או מבטון. אין ספק, למשל שבלוק בטון מעניק מצע לא שגרתי ומקורי לתמונות, ואילו בלוק אלומיניום ישתלב היטב בחללים בעיצוב מודרני, אולם אם מדובר בתמונה שאמורה לעמוד בבית או במשרד בהם רוצים ליצור אווירה יותר חמימה, קוביית עץ תעשה את העבודה.

מלבד זאת, תמיד כדאי לבחור בתמונות חדות וברורות, שיש בהן את המסר שרוצים להעביר וגם קומפוזיציה מעוררת עניין. למעשה בחירת התמונה היא החלק היצירתי ביותר הנדרש מכם, ואנו מציעים להתייחס אליהם באופן קליל, בכיף ובהנאה. יחד עם זאת, אם אתם נתקלים בהתלבטויות ושאלות לגבי בחירה נכונה של תמונה, או לגבי התהליך ואפשרויות העריכה, תמיד תוכלו לפנות ולקבל ייעוץ מלא מהצוות המקצועי שלנו.