חזרה

מתנות מעוצבות בהתאמה אישית

מאי 2021

בעידן בו הכל מוצע בפס ייצור המוני, מוצרים עם מגע אישי זוכים להעדפה והערכה רבה יותר, אז אין פלא שבשנים האחרונות עולה הביקוש למתנות מעוצבות בהתאמה אישית. בין סוגי המתנות האלו בשוק בולטות במיוחד תמונות אישיות שמודפסות על גבי בלוקים מחומרים שונים, כפי שמוצע באתר המצליח של אינסטבלוק.

הביקוש למתנות בעיצוב אישי

בהיותנו חיים בתקופת שפע, בה לכולם יש כמעט הכל, וכשעוד מתנה שימושית (יקרה ככול שתהיה) לרוב אינה ממש נחוצה, רבים מבקשים לשמח את היקרים להם עם מתנות אחרות שיש להן נופך יותר מיוחד ואישי. מתנות שכאלו הדורשות השקעה מהמעניק, גם אם לרגע, יוצרות חוויה שונה לגמרי בקרב המקבל. במקום עוד מתנה שנרכשה בחנות או באתר אינטרנט בהיסח הדעת, מקבל המתנה מרגיש שבמקרה הזה מישהו עצר לרגע ובאמת חשב עליו ועל מה שישמח אותו, ודאג להעניק לו שי עם מסר מאוד אישי ואינדיבידואלי שאינו לקוח מפס ייצור המוני. לכן הביקוש עבור מתנות בעיצוב אישי רק גדל עם הזמן ובייחוד בכל הקשור למתנות הכוללות הדפסת תמונות אישיות.

מתנה עם הדפסה אישית

אירועים אישיים של אנשים הקרובים אלינו, כמו ימי הולדת, ברית, יום נישואין, בר או בת מצווה, חתונה, חינה, שבת חתן וכו’, הינם ללא ספק אירועים חשובים ומרגשים בהם אנו חפצים להעניק מתנה מוצלחת שתיגע בלב, ועדיף עם נופך כמה שיותר אישי. כאן בדיוק נכנסות לתמונה מתנות מעוצבות המבוססות על הדפסה של תמונות אישיות, שאינן דורשות מהמעניק השקעה מרובה של זמן או כישורי יצירה מיוחדים. מתנות אלו מאפשרות לקחת תמונה אישית בעלת ערך למקבל ולהדפיסה על גבי מוצרים שונים, שהמבוקש ביניהם הינם בלוקים מחומרים ומידות שונות. זהו מוצר המעניק למקבל מזכרת אישית מרגשת שניתן להעמיד על גבי שולחן או מדף או לתלות על הקיר במקומות שונים בבית או במשרד. מדובר במתנות שאותן כל אחד ישמח לקבל, בין אם בן או בת זוג, חבר יקר, אח או אחות, הורים, סבא וסבתא, עמיתים לעבודה או ללימודים ועוד.

חברה מומלצת לבלוק בהדפסה אישית

בכדי לזכות בהדפסת תמונה אישית מוצלחת על גבי בלוק, חשוב לבצע את ההזמנה מחברה מוכרת ומומלצת. דוגמא טובה לכך הינה חברת אינסטבלוק בבעלות מיכל ומושיק גלאמין. מדובר במותג מצליח שיש ברשותו כבר מספר סניפים ומציע את שירותיו גם ישירות דרך הרשת. המותג מציע בלוקים איכותיים מחומרים שונים, ידידותיים לסביבה שניתן למחזר, המתאימים כמתנות אישיות מעוצבות וגם כפריט עיצוב לחללי מגורים, מסחר ועסקים. זאת בנוסף לשימוש בטכנולוגיות מתקדמות המבטיחות את טיב המוצר והתמונה המודפסת, ומערך שירות מקצועי, יעיל ומהיר, שמספק במידת הצורך מענה קשוב לכל לקוח.

הליך הזמנת מתנה בעיצוב אישי

הקדמה והטכנולוגיה באות לקראתנו ומאפשרות לנו להזמין און ליין מתנות מעוצבות בהתאמה אישית בקלות ומהירות. כך למשל, הזמנת תמונות מודפסות על בלוקים כפי שמציעים באתר של אינסטבלוק, מורכבת ממספר שלבים בסיסיים ופשוטים ליישום:

 • סוג חומר – קודם כל יש לבחור בסוג החומר עליו תודפס התמונה, שיכול להיות בלוק של עץ טבעי ומבלוק OSB של עץ מתועש, בלוק אלומיניום או בלוק בטון.
 • צורה – על פי החומר הנבחר ייפתחו בפניכם אופציות לצורת הבלוק. כך למשל, בלוק מעץ יכול להיות בצורת לב, מלבן, ריבוע ועיגול, בלוק OSB יכול להיות בצורת עיגול, מלבן או ריבוע, בלוק אלומיניום יכול להיות בצורת מלבן או ריבוע, ובלוק בטון בצורת ריבוע בלבד.
 • מידות – בהתאם לצורה הנבחרת תקבלו אופציות למידות שונות של הבלוק.
 • בחירת תמונה – התמונה הנבחרת יכולה להיות מצולמת או מאלבום. לאחר הורדתה למערכת האתר ניתן לערכה, למקמה, להקטין, להגדיל אותה או לסובבה. בנוסף, בצורות מרובעות שטח ההדפסה יוקף במסגרת לבנה ואילו בצורות אחרות כמו לב או עיגול שטח ההדפסה יוקף במסגרת בצבע ירוק.

"<yoastmark

על מה כדאי להדפיס את התמונה?

אם אתם מתלבטים מאיפה מתחילים ליצור מתנות מעוצבות בהתאמה אישית שלכם, כדאי שתכירו את חומרי הגלם השונים שעל גביהם אפשר להדפיס את התמונות:

 • בלוק עץ – חומר הגלם המבוקש ביותר להדפסת תמונות המעניק להן מסגרת טבעית ומרשימה בעלת נופך בייתי וחמים. בהיותו חומר גלם טבעי כל תמונה שמודפסת עליו זוכה במרקמים וגוונים מעט שונים בהתאם לצורות וגוני העץ ומידת שקיפותה של התמונה, לרבות סימנים של שקעים, עיניים וחורים.
 • בלוק OSB – מדובר בעץ מעובד המכיל שרף ושבבי עץ, חזק ועמיד, אשר בדומה לעץ טבעי יוצר רקע ייחודי לתמונות מודפסות בהתאם לגוני וצורות שבבי העץ. חומר גלם זה מתאים לתמונות חדות וברורות ועדיף ללא פרטים עדינים וקטנים שיכולים להיטשטש בגבשושיות של העץ.
 • בלוק אלומיניום – מדובר בבלוק חלול מאלומיניום המוקף בצדדיו בעץ OSB. הדפסות על גבי משטח אלומיניום מעניקות מצע יוקרתי ומיוחד לתמונה עם חזות וגוון מתכתי.
 • בלוק בטון – בלוק של בטון גבשושי עם מרקם ייחודי וחיתוך לא מדויק בצדדים ובפינות, מעניק מצע עכשווי ולא שגרתי לתמונות מודפסות עם הרבה נוכחות. הבטון מתאים רק לתמונות ברורות וחדות ואינו מתאים לצילומי קולאז’.
 • קופסאות פח – קופסאות עשויות מתכת שעובדה ליריעות דקות ועוצבה לכדי מוצר קל משקל הנקרא פח. שקיפות החומר במראה מט, נגלית על פני התמונה ויוצרת מראה מתכתי ייחודי.
 • שעון – שעון מעורר דיגיטלי בעיצוב מינימלי ויוקרתי במראה עץ במבוק בעל תצוגת לד לבן.
 • סבון – הדפסה ייחודית על גבי סבון עשוי משמנים וחומרים טבעיים המקנים לחות טבעית לעור ומפיץ ריח משכר.
 • לייטבלוק – גוף תאורה משושה עם ההדפסה האישית שלכם. הלייטבלוקס ניתנים להרכבה ולהתקנה פשוטה על הקיר. במגע עדין או ליטוף, תוכלו להדליק ולכבות כל משושה