חזרה

לתת מכל הלב: כל הדרכים להעניק מתנות בהתאמה אישית

אפריל 2023

בימינו, תקופה בה כל אחד יכול לגשת למחשב הביתי או לסמארטפון ולאתר כל אשר עולה בדעתו, לא קל למצוא מתנות מקוריות. כאלו שירגשו באמת ויהיו אישיות. כאן נכנס לתמונה הרעיון של צילום מודפס על בלוק עץ. מדובר במתנה שהיא גם אחת מסוגה, וגם פוגעת בול ומצליחה לרגש ולשמח. אילו עוד מתנות מיוחדות תמצאו באתר אינסטבלוק?

איך שלא נסתכל על זה, העולם שלנו נהיה הרבה יותר מכני, טכנולוגי ובמובנים רבים גם פחות אישי. בעידן בו אנחנו מביעים את הרגשות שלנו באמצעות אימוג׳ים ואייקונים גלובליים מעוצבים מראש, קשה למצוא את המימד האישי, המרגש באמת וזה שיגע בלב, עמוק בפנים. הסוגיה הזו פוגשת אותנו בעיקר כאשר אנחנו מחפשים להעניק מתנות בהתאמה אישית לאדם קרוב, לבן או בת משפחה, לחבר או חברה או אפילו לעובד או ללקוח שלנו. בעולם בו אפשר להזמין בערך כל מוצר מחנויות האונליין, כל שירות, כל מתנה וכל חפץ שהוא, קשה להיות מקוריים, להפתיע ובעיקר לגעת ברגש ולגרום לצד השני להרגיש שבאמת השקענו בו מחשבה. איכשהו, הכל נהיה גנרי, צפוי ובעיקר לא אישי. כך יצא שרבות מהמתנות כיום הן בכלל כרטיס דיגיטלי שטענו בסכום מסוים. זה נחמד לקבל את זה, אבל מרגש ואישי זה לא. חישבו על החוויה שלכם כאשר אתם מקבלים שובר לקניות, למסעדה, או אפילו לטיפול ספא כמו מסאג׳ וכדומה. כאמור, זה לא שזה רע, ואין ספק שהמחשבה העומדת מאחורי המתנה היא טובה וטהורה, והרצון לפנק ולפרגן פה הוא אותנטי, אך במבחן התוצאה – הדבר לוקה בחסר.

מה לעשות כאשר מחפשים מתנות עם נופך אישי עבור כמות גדולה של אנשים?

הסוגיה הזו מתחזקת כאשר אנחנו מחפשים מתנות שמצד אחד יהיו אישיות, אך מהצד השני, אנחנו צריכים להזמין שי עבור כמות גדולה של אנשים. אין רכזת רווחה ומשאבי אנוש שלא נתקלת בקונפליקט הזה כאשר היא מחפשת מתנות חג לעובדים. כאשר מדובר בעשרות, או לעתים אפילו מאות של עובדים, אשר אנחנו רוצים להעניק להם מתנה לחג, או אפילו לציון מועד או אירוע שהוא כן אישי, כמו חתונה או קידום משמעותי, מאוד לא פשוט למצוא שי בעיצוב אישי ובהתאמה ספציפית עבור העובד. אפילו אם התברכתם בכישרון יצירתי, רוב הסיכויים שאין לכם זמן להתעסק בזה, ובטח לא לבחור עבור כל אחד ואחת מהעובדים שלכם את המתנה האישית שתתאים לו ביותר.

תשמחו לשמוע שהצד השני של הטכנולוגיה, זו שגם גרמה לניכור וגנריות בתחום, דווקא מתגייס לטובתכם, ולא רק שתוכלו להזמין לכל אחד מהם מתנות מעוצבות בהתאמה אישית, אסתטיות, יפהפיות ומרגשות, מה גם שתוכלו לעשות זאת בקלות יתרה דרך המחשב, בפעולות שלא יגזלו מכם יותר מדקות ספורות.

מתנות עם תמונות תמיד יוצאות הכי אישיות והכי מרגשות 

זוכרים שפעם היינו מצלמים ב״פילם״, משקיים דקות ארוכות בהעמדה, בבחירת הזווית, ומוודאים שהאור ״נופל״ נכון, שכולם מחייכים ויפים ומשירים מבט למצלמה, ורק אז מקליקים על כפתור הצילום? זוכרים שבחרדת קודש, היינו מביאים את המעטפה עם הפילם אל חנות הצילום וממתינים, לעתים אפילו מספר ימים, שידפיסו לנו את התמונות על נייר צילום? איפה הימים האלה? מה קרה לתמונות היפות שלנו ולמה הפסקנו כמעט לחלוטין להדפיס צילומים?

ובכן, התשובה מורכבת, אבל בדבר אחד אין ספק – לחדירתן של רשתות חברתיות ולהתפתחותם של אמצעי צילום והקרנת תמונות חדשניים, יש כאן חלק משמעותי. זה ממש לא אומר שהפסקנו לצלם, אגב, ההיפך הוא הנכון. מאז שכל סמארטפון, אפילו הפשוטים והלא הכי עדכניים שבהם, יש מצלמה מעולה, אנחנו מצלמים המון. כל אחד מאיתנו מחזיק בנייד אלפי תמונות מצוינות. אז למה הפסקנו להדפיס את התמונות את שואלים? כי למי יש זמן להתעסק בזה, וחוצמזה, מה נעשה עם ערימת צילומים מודפסים על נייר צילום? נסדר באלבום, שיישב על המדף כאבן שאין לה הופכין, ויצבור אבק?

כמובן שלא, אבל יש כיום דרך נפלאה למנף את יכולות הצילום וההדפסה שהתפתחו פה, ולהנות מהתמונות הכי מוצלחות ששוכבות להן בנייד ובמחשב. הרעיון הזה מתאים במיוחד כאשר רוצים להעניק מתנה אישית ומרגשת, הרי שעם מתנות עם תמונות אי אפשר לטעות.

הדרך הטובה ביותר להעניק מתנה מיוחדת ומקורית עם צילום, היא להדפיס תמונה על בלוק עץ מעוצב, או על חפץ דקורטיבי אחר, שניתן לשלב בעיצוב הבית או המשרד. השיטה של הדפסת תמונה על בלוק עץ הפכה לפופולרית מאוד בשנים האחרונות, שכן, היא מציעה שילוב של אלמנטים חדשניים ועדכניים, שגם קורצים לעבר הלך הרוח העדכני, בדגש על צפיה בתמונות דרך רשתות חברתיות ובמיוחד אינסטגרם, יחד עם חומרים טבעיים, לרבות עץ ופריט שיש בו גם מן הנוסטלגיה והרגש האותנטי העמוק ששוכן בלבבות של כולנו, בסופו של דבר. שילוב של ישן וחדש, של טכנולוגיה וטבע, של אסתטיקה דיגיטלית יחד עם חומר גולמי ובסיסי, יוצר תוצאה מתוחכמת, שיקית ומיוחדת, שלא ניתן להתחרות בה.

אבל איך מדפיסים מתנות אישיות לכמות גדולה של עובדים?

תשמחו לגלות שיש לכם דרך להעניק לכל אחד ואחת מהעובדים מתנה אישית של ממש, כאשר המונח "custom made" הוא המאפיין המרכזי בתהליך הזה. אז איך זה עובד, הלכה למעשה? אם החלטתם, למשל, להעניק בלוק עץ עם תמונה מודפסת לכל אחד מהעובדים שלכם, עליכם לבחור את הגודל והצורה הרצויה של הבלוק. בממשק סופר ידידותי למשתמש באתר ״אינסטבלוק״, תוכלו לעשות זאת בקלות. את שאר התהליך, העובדים שלכם כבר יעשו בעצמם, והסירו דאגה מלבכם – הם הולכים להנות מכל רגע. זוהי ממש לא טרחה. כאשר מגיעה לפתחנו הזמנה המורכבת מהזמנות רבות, אנחנו כבר יודעים היטב כיצד לנהל את התהליך הזה ביעילות ובקלות. כאמור, אתם, המנהלים, תבחרו את הגודל והצורה שאתם מעוניינים להעניק לעובדים, בהתאם לתקציב שלכם ולהעדפות אחרות, ואנחנו ננגיש לעובדים עמוד נחיתה, באמצעותו הם יוכלו להעלות תמונה שהם יבחרו להדפסה. בשלב הבא, ינחתו אצלכם במשרדי החברה הבלוקים המוכנים, אותם תוכלו להעניק בהתרגשות ובשמחה רבה, כאשר יגיע המועד המתאים.

אילו עוד סוגים של מתנות אישיות תוכלו למצוא באתר אינסטבלוק?

אז כמובן, הרעיון של הענקת מתנה עם תמונה מודפסת הוא תמיד רעיון טוב, אבל מה אם כבר עשיתם זאת, ואולי אפילו יותר מפעם אחת, וכעת אתם מחפשים עוד כיוון למתנות בעיצוב אישי והגעתם למבוי סתום? אל דאגה, באתר ״אינסטבלוק״ תמצאו עוד מגוון רחב של מתנות מקסימות ומיוחדות, ובעיקר מתנות שהן חומר, אובייקט מעוצב שישדרג כל חלל שישתלב בו. כאמור, דווקא בעידן הדיגיטלי, לקבל מתנה גשמית זהו עניין מרגש ומשמח, אך בתקופה בה קשה ״להמציא את הגלגל״ ולאתר מתנות העונות לכל ההגדרות האלו, זוהי לכאורה לא משימה פשוטה. אבל רק לכאורה, כי שיטוט קצר באתר יניב לכם שלל רעיונות מעולים.

הנה כמה דוגמאות למתנות מושלמות מהאתר

מתנות קסומות לילדים – שישדרגו את החדר שלהם ללא היכר

הורים לילדים קטנים, כבר מבינים שהגישה כלפי עיצוב חדרי הילדים השתנתה מקצה לקצה בשנים האחרונות. הצבעוניות, הבחירות האסתטיות השונות בהקשר זה, השתנו מאוד ונהיו דומות יותר לאלו המתקבלות בחללי מבוגרים. לדוגמא, אם בעבר הצבעוניות שאפיינה את חדרי הילדים היתה צבעוניות עזה והסגנון היה ילדותי ומצועצע, הרי שכיום חדרי הילדים מסוגננים ושיקים, עם צבעוניות מתונה והרבה סטייל.

פתרונות מושלמים לעיצוב חדר הילדים: קיט חיות, מספרי עץ, לייטבלוק ועוד

באתר תמצאו מגוון מתנות מקסימות, שיהיו מתאימות ללידת תינוק, ליום ההולדת של ילד/ילדה או פשוט כשרוצים לפנק או לשדרג את החדרים שלהם.לדוגמא, קיט חיות לחדר לגיל הרך ישלים את עיצוב החדר מקצה לקצה, ויהפוך את חדר הפעוטות לג'ונגל קטן. הקיט המקיף כולל שטיח דוב גדול, כיסא במבי ,מתלה דוב לקיר ,מראת קש עם אוזני אריה ועוד. בעצם, כל מה שצריך כדי להפיח אווירה ואופי בחדר הפעוטות. תוכלו למצוא באתר גם לייטבלוק – אותיות  מוארות על גבי בלוק עם תאורה מובנית. בחרו את האות של שם הילד/ה והעניקו מתנה קסומה, שהיא גם גוף תאורה וגם אלמנט דקורטיבי מושלם. כמו כן, מחכה לכם באתר מארז הכולל 10 יחידות בלוקי עץ בגדלים שונים, מתוכן מספר יחידות עם איורים מתוקים, מספר בלוקים עם הדפסי מספרים ויחידת עץ עם הדפסי מילים. באמצעות כל הקוביות הללו ניתן להרכיב בקלות את תאריך הלידה של הילד/ה וליצור אלמנט דקורטיבי מקסים.

מארזי מתנות רומנטיים במיוחד שתמצאו באתר

אין מה לשבור את הראש, עשינו עבורכם את כל העבודה הקשה והרכבנו מבחר מארזי שי, בהם מספר אלמנטים דקורטיביים ייחודיים, שיוצרים יחד שדרוג אסתטי לעיצוב הבית, ומהווים מתנה מושלמת. לדוגמא, מארז |אינסטבלוק לב אדום״ – מתנה רומנטית להפליא ובה בלוק עץ בצורת לב, עליו ניתן להדפיס תמונה זוגית או משפחתית, או לאייר אותו באופן דומה, מסגרת לב מעץ בצבע אדום, שתכיל באהבה כל תמונה שתבחרו, עין טובה עשויה זכוכית, מוכנה לתלייה ושני נרות בכוסות.

עוד מתנה רומנטית במיוחד לאישה, ליום ההולדת, יום הנישואין או חג האהבה – מארז ״אינסטבלוק אשת חיל״ המכיל בלוק עץ דק לתליה עם הדפס אישי, הדפס ״אשת חיל״ על עץ דק , זוג פמוטי עץ עם נר קטן ופרחי סבון ריחניים.

מתנות מעוצבות המגיעות כיחידות

אם אתם מחפשים אחר אלמנטים מיוחדים ודקורטיביים כמתנות שאינן חלק ממארז, גם לכך תמצאו מענה מצוין באתר: שלל אובייקטים מסוגננים כמו פד שעם לעכבר מחשב, עליו תוכלו להדפיס הדפס בסגנון פופ ארט כמו כיתוב מגניב או איור ססגוני. כמו כן, תוכלו להזמין יצירת אומנות של ממש, מודפסת על גבי בלוק עץ במראה גולמי ייחודי. תוכלו לבחור בין שלל רפרודוקציות של ציורי שמן של האמנית ענת זהבי וליצור מתנה מיוחדת במינה.אינספור אפשרויות מחכות לכם באתר – החל מנרות דקורטיביים ועד לפריטים ייחודיים לעיצוב הבית, אבל אנחנו מזהירים מראש – הבחירה ביניהם לא תהיה קלה.