חזרה

כיצד התפתח הטרנד של תמונות על בלוק עץ ולמה זאת המתנה המושלמת?ֿ

מרץ 2023

דווקא בעידן בו כל כך קל לצלם תמונות יפות עם הנייד – הפסקנו להדפיס אותן. ואז הגיע ״אינסטבלוק״ והחזיר את הרגעים היפים, את האנשים האהובים ואת המזכרות המרגשות אל חיינו, וכעת כל אלו יכולים להיות חלק מהחיים שלנו בכל יום, בכל שעה ובכל רגע 

אם ביקרתם לאחרונה בבית או במשרד של אנשים שיש להם סטייל, אולי נתקלתם בתמונות על בלוק עץ, שמונח על השולחן, על מדף או שידה. מדובר באלמנט דקורטיבי שקשה לפספס. ב״הפוך על הפוך״, דווקא בעידן בו כל כך קל לצלם תמונות יפות, ואנחנו לא מפסיקים להקליק על כפתור המצלמה בסמארטפון, הפסקנו להנות מהצילומים המהממים שיש לכולנו אלפים מהם על הנייד. ואז הגיע ״אינסטבלוק״ והחזיר את הרגעים היפים, את האנשים האהובים ואת המזכרות המרגשות אל חיינו, וכעת כל אלו יכולים להיות חלק מהחיים שלנו בכל יום, בכל שעה ובכל רגע.

כיצד הרשתות החברתיות העלימו מחיינו את התמונות המודפסות?

כאמור, באופן אירוני למדי, דווקא בתקופה בה אנחנו מצלמים המון, וצוברים על הנייד שלנו כל כל הרבה תמונות מוצלחות, אנחנו נותנים להן הרבה פחות כבוד ומקום בחיינו. מה גם שכמעט כל הסמארטפונים כיום, גם הזולים שבהם, מצוידים במצלמות טובות ומנפקים תמונות איכותיות. במילים אחרות, כל אחד יכול להיות היום צלם. אז איך קרה שהפסקנו להדפיס ולמסגר תמונות, מה שנחשב היום לארכאי ומיושן?

לרשתות חברתיות, לרבות אינסטגרם ופייסבוק, יש חלק גדול בכך. הצפת הצילומים היומיומית שבפלטפורמה הזו, יצרה סוג של זילות בתמונות, גם המוצלחות, היפות והמרגשות ביותר שבהן. לקלות הבלתי נסבלת בה אנחנו מדפדפים בין תמונות ומעבירים אותן הלאה, יש חלק משמעותי במגמה הזו של שינוי ההתייחסות שלנו לצילומים בכלל ולהפסקת ההדפסה וההנצחה הפיזית שלהם בפרט.

אז איך בכל זאת, נראית היום הדפסת תמונות?

כאמור, ישנה דרך עדכנית, מיוחדת ושיקית להדפיס היום תמונות. מדובר בהדפסת תמונות על בלוק עץ דקורטיבי ועמיד, אותו ניתן להציב איפה שרוצים בבית, במשרד או בכל מקום אחר. השילוב של העץ הגולמי, יחד עם התמונה הצבעונית, יוצר לוק מתוחכם ומסוגנן, עשיר בצבעים חדים וברגש. יש כאן אפשרות לבחור מבין אלפי התמונות שלנו, תמונה אחת, שתיים, שלוש או יותר (כבר נפרט על האפשרויות השונות), ולהדפיס אותן באופן שייתן להן כבוד, ויאפשר לנו להנות מהן לאורך שנים על גבי שנים. כמו כן, החיתוך המרובע של בלוקי העץ, מתכתב עם צורת המסגרות באינסטגרם, והופך את כל הסיפור להרבה יותר עדכני ושיקי.

בלוק עץ עם תמונה זה רק אינסטבלוק

אם חשקה נפשכם בבלוק עץ עם תמונה אישית מודפסת, התשובה היא כמובן אינסטבלוק. מדובר בחברת עיצוב מצליחה במיוחד, אשרמתמחה בהדפסת תמונות על עץ ועוד, כאשר מוצר הדגל שלה הוא הבלוקים המדוברים עם התמונות היפות. 

החברה הוקמה על ידי מושיק ומיכל גלאמין, אח ואחות, כבר בשנת 2015, ומאז היא כבר צברה לה מוניטין ארצי איתן, כאשר המושג ״אינסטבלוק״ הפך לשם נרדף לבלוקי העץ המודפסים. האחים גלאמין אמונים על פרויקטים המשלבים עיצוב וסטייל יוצא דופן.

מה הופך את המוצרים לאינסטבלוק לטובים והאיכותיים ביותר שתמצאו?

לא סתם, הפכה חברת ״אינסטבלוק״ ליצרנית מספר אחת בישראל, בכל הנוגע להדפסת תמונות על בלוקי עץ. האחים גלאמין, יחד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, פיתחו סדרת מוצרים ייחודיים, יצירתיים, אסתטיים בצורה בלתי רגילה, עמידים ביותר, ואם כל זה לא מספיק – הם גם מתחשבים בסביבה. מדובר במתנה מושלמת, כזו המנציחה את האנשים האהובים, הרגעים הבלתי נשכחים ומקומות בעולם שתמיד מתגעגעים אליהם.

כמו כן, שירות מקצועי, מהיר ואדיב, הוא עניין לא פחות חשוב, הניצב בראש רשימת סדר העדיפויות של אינסטבלוק. בחברה מתפעלים מערך שילוח יעיל במיוחד, ודואגים שתקבלו את המוצר שהזמנתם תוך פרק הזמן הקצר ביותר. אתם חושבים על מה שאנחנו חושבים? נתקעתם בלי מתנה לעובדים, ליום הולדת, ליום נישואין או לכל אירוע אחר? עלינו. 

מתנות לעובדים לחג – אבל בעיצוב אישי? אינסטבלוק זו התשובה

כל מנהלת משאבי אנוש ורווחה, נתקלת בסוגיה המאתגרת הזו עם בואם של החגים הגדולים – הרצון להעניק לכל אחד ואחת מהעובדים והעובדות יחס אישי, בדמות מתנה בעיצוב אישי, אל מול המחסום הלוגיסטי של הנפקת כמות גדולה של מתנות. ברוב המקרים אין אפשרות להשקיע מחשבה בכל אחת מהמתנות, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בחברות וארגונים גדולים. הזמנת בלוק עץ עם תמונה אישית היא ללא ספק הפתרון המושלם. 

באילו עוד נסיבות ״אינסטבלוק״ יהיה המתנה המושלמת?

מתנות עם תמונות הן תמיד רעיון טוב. תמיד יפות, תמיד מרגשות ותמיד מחזיקות לאורך שנים של הנאה. אז חוץ ממתנות לעובדים בחגים, מתי עוד אינסטבלוק תהיה המתנה המושלמת?

יום הולדת

כמו כל אדם על פני כדור הארץ, גם האהובים שלנו חוגגים יום הולדת בכל שנה, ובכל פעם אנחנו מוצאים את עצמנו שוברים את הראש – כיצד נפתיע השנה עם מתנה מקורית? ובכן, אין אדם שלא ישמח לקבל בלוק עץ עם תמונה מרגשת ויפה שלו ושל אהוביו – גבר, אישה, ילד או ילדה, המתנה הזו נוגעת לכולם.

יום נישואין או חג האהבה

גם אלו הם מועדים החוזרים על עצמם בכל שנה, רק שהפעם עלינו לרכוש לבן או לבת הזוג מתנה שתהיה גם רומנטית וגם מקורית. אין ספק שתמונה זוגית יפה, מחופשה שרוצים לחזור אליה בדמיון או ממקום יפה אחר, או פשוט תמונה ששניכם נראים בה נפלא, היא מתנה שתצליח לגעת ולרגש, וגם להיות קישוט נהדר בכל חלל.

מתנות לחג למשפחה וחברים

בחגים מצפים מאיתנו להעניק מתנה לקרובים, ולעתים כבר נגמרים לנו הרעיונות. כאן ״אינסטבלוק״ נכנס לתמונה (תרתי משמע), ויוצא לעזרתכם. הצלחה מובטחת.