חזרה

עוד פעם תלושים לחג? הצעות למתנות מקוריות לעובדים

מרץ 2023

כיום, מעסיקים רבים מבינים כי כדאי להשקיע בעובדים יותר, ולהעניק להם יחס אישי, והרגשה כי הם חשובים. אחת הדרכים הטובות לעשות זאת, היא באמצעות מתנות אישיות, כאלו שהושקעה בהן מחשבה. מדוע בלוק עץ עם תמונה מודפסת הוא המתנה המושלמת לעובדים

מנהלות משאבי אנוש ורווחה לא פעם מוצאות עצמן שוברות את הראש לקראת החגים הגדולים, בחיפוש אחר מתנות מקוריות לעובדים. נכון, תמיד אפשר להעניק להם שוברי קניה למגוון רשתות, אך מדובר במתנה שהיא בלשון המעטה לא אישית, לא מקורית ולא מיוחדת. ברוב המקרים, העובדים ישתמשו בתלושים האלה עבור קניות בסופר, ועד מהרה ישכחו מקיומם. במקרים רבים, המתנה הזו עלולה להיתפס כיציאה בידי חובה מטעם המעסיקים, שהבינו שעליהם להעניק מתנה כלשהי לחג, ו״סגרו פינה״ באמצעות הבחירה הקלה ביותר. 

למה חשוב להשקיע יותר מחשבה בעובדים ולהעניק להם יחס אישי יותר?

כיום, מעסיקים רבים מבינים כי כדאי להשקיע בעובדים יותר, ולהעניק להם יחס אישי, והרגשה כי הם חשובים. במיוחד בחברות המשקיעות משאבים רבים בגיוס עובדים ומקבלות אליהן את אלו שהצטיינו ושהוכיחו היטב את התאמתם לחברה. אם בעבר, הגישה היתה שהעובדים הם היחידים שצריכים להוכיח את עצמם לאורך הדרך ולהיות אסירי תודה על העסקתם, הכי שכיום מבינים גם עד כמה חשובה רווחת העובדים ושביעות רצונם ממקום העבודה. מגמות דוגמת ״התפטרות שקטה״ הולכות ונהיות יותר שכיחות, בקרב עובדים שאינם מסופקים ממקום העבודה, מהתנהלות החברה ומהיחס שהם מקבלים. במקרים מתקדמים יותר, העובדים האלו, שהחלו לצמצם את תפקודם בעבודה בחשאי, כבר עוברים לשלב של חיפוש מקום עבודה אחר. שביעות הרצון ממקום העבודה מורכבת ממספר גורמים יחד – תגמול מספק, התקדמות אישית, תחושת הערכה, קשר עם קולגות ובמיוחד עם המנהל הישיר, תנאים סוציאליים, איזון בין שעות הפנאי לעבודה, אווירה במשרד, אופק לקידום בקריירה וגם כל מה שקשור ברווחה וביחס של המעסיקים – תנאים במשרד, פינוקים, אירועי חברה, וגם מתנות לחגים ולימי הולדת.

רעיון למתנה אישית, שאפשר להזמין עבור כל העובדים יחד

אז כמובן, הסיבות להענקת מתנות חג לעובדים שיהיו אישיות יותר, הן ברורות, אך בפועל – הזמן של אלו שאחראים ואחראיות לטיפול שבנושא הוא כה מוגבל, ולקראת החגים, תקופה בה כולם עומדים לצאת לחופש, רמות הסטרס במשרד עולות ומוטלות עליהם משימות רבות, כאשר הזמן קצר והמלאכה מרובה. 

מצאנו עבורכם פתרון מושלם למתנה, שהיא גם מרגשת, גם אסתטית ואפילו פרקטית, והיא תלווה את העובדים שלכם לאורך זמן, ותזכיר להם אתכם, המעסיקים שחשבו עליהם באופן אישי.

אינסטבלוק עם תמונה – על שולחן העבודה של כל אחד ואחת 

מתנות עם תמונות הן תמיד רעיון טוב. תמונה היא עולם ומלואו. במיוחד בעידן בו אנחנו חיים, שמצד אחד, הצילומים זמינים לנו מכל עבר, אבל מהצד השני, כדי להתבונן בהם אנחנו חייבים לפתוח מסך, תמונה מודפסת הפכה להיות עניין מיוחד במינו. הענקת בלוק עץ עם תמונה מודפסת עליו, כמתנה לעובדים, יכולה להיות פתרון מקסים למתנה שהיא גם אסתטית, גם מרגשת, וגם כזו שהם יוכלו להציג לרווחה על שולחן העבודה שלהם במשרד, ולהנות ממנה כל יום, כל היום. בניגוד לתמונות המודפסות והממוסגרות המיושנות, זהו פורמט מודרני, עם סטייל, שמתכתב עם הרשתות החברתיות ומיישר קו עם מגמות עולמיות, ואף עם טרנדים בעיצוב פנים. 

השילוב של הקונטרסטי עץ, חומר גולמי וטבעי, יחד עם הדפסה דיגיטלית בפורמט שהוא סופר עדכני ומתקדם, יוצרת תוצר מיוחד במינו, עם תחכום ועם שיק. יתרון נוסף בבלוקי העץ המודפסים האלו, טמון בכך שאינם מצריכים התקנה מיוחדת ואפילו לא מסמר על הקיר. הם מגיעים מוכנים לשימוש, ובן רגע מוסיפים המון צבע, תוכן ואווירה לסביבת העבודה. מאחר ולא מדובר במתנה מתכלה, כמו שי כספי או מארז שוקולדים, היא תמשיך ללוות את העובדים שלכם לאורך זמן, לשדרג את עיצוב המשרד, ולהעניק לו טאץ׳ אישי. מעין סמל זיהוי אישי מעל כל שולחן עבודה, מדף או שידה.

כמו כן, תוכלו בהחלט למתג בשפת החברה שלכם את כל הבלוקים שאתם מעניקים לעובדים, ובכך לחזק את תדמית המעסיק ולחזק את תחושת השייכות והנאמנות של העובדים בחברה.

הכל אישי – גם ההתאמה לתקציב שלכם

אם אתם עדיין מתלבטים אם הרעיון של אינסטבלוק – בלוקי עץ עם תמונה מודפסת, מתאים לסגנון ולתקציב העומד לרשותכם, תשמחו לשמוע שכל התהליך, מ-א׳ ועד ת׳, הוא בהתאמה אישית. החל בהתאמה של הגודל וההיקף של הבלוקים (ישנה אפשרות של סדרת בלוקים, וישנה אפשרות של בלוק אחד) לתקציב שלכם, ועד העיצוב והמיתוג הייחודי של המתנות שאתם מעוניינים להעניק לעובדים. אנשי המקצוע שלנו עומדים לשירותכם בכל שלב ושלב.

למעשה, תוכלו לאפשר לעובדים עצמם לקחת חלק פעיל בעיצוב המתנה המיוחדת שהם עומדים לקבל, ולהנחות אותם לשלוח תמונות שהם מעוניינים להדפיס לעמוד פעילות שאנחנו נקים עבורכם. אם בכל זאת, תעדיפו לעשות זאת בהפתעה, תוכלו לבחור תמונות ממאגר צילומים שלכם, או אפילו ליזום יום צילום מיוחד לצורך העניין. הכל תלוי המשאבים העומדים לרשותכם ולההעדפות האישיות שלכם. 

אנשי אינסטבלוק ישמחו לעצב ביחד איתכם את המתנות הייחודיות שלכם, לארוז כל מתנה באהבה ולענות על בקשות מיוחדות. 

החלק הטוב ביותר – לא תצטרכו לצאת מהמשרד כדי שהמתנה המושלמת הזו תצא לפועל. אנחנו דואגים למשלוחים מהירים לכל הארץ, ונוכל בשמחה לשלוח את המארזים המוכנים אל משרדי החברה או אל הבתים הפרטיים של העובדים. 

לסיכום, מתנה של בלוק עץ עם תמונה מודפסת היא אישית, מיוחדת, מעוצבת ומרגשת. כדאי להכיר את האופציה הזו, שתתאים באופן מושלם כמתנה לעובדים לחג, ולכל אירוע מיוחד, לרבות ימי הולדת, לידת תינוק ועוד.