חזרה

אין לכם כיוון? מתנות עם תמונות הן תמיד רעיון טוב

יוני 2023

כאשר מחפשים מתנה עם נגיעה אישית, אי אפשר לפספס עם תמונה. שילוב של צילום במתנה מוסיף נופך אישי, וגם מוכיח שהשקעתם מחשבה ומאמץ בבחירת המתנה. מהי הדרך הטובה והעדכנית ביותר להעניק מתנה עם תמונה?

ימי הולדת, חגים, ימי נישואין, לידת תינוק, קולגה שעומד לעזוב את מקום העבודה ועוד ועוד… כל כך הרבה פעמים בשנה אנחנו נדרשים למצוא רעיונות מקוריים למתנות, ולא פעם, אנחנו מרגישים תקועים. עוד פעם תווי קנייה? זה ממש לא אישי. מארז יין ושוקולדים? מתכלה ונשכח בדקות ספורות. תכשיט או אקססורי אחר? לא בטוח שתקלעו לטעמם של הנמענים. בקיצור, הסתבכתם. אבל לא באנו לכאן כדי להוריד, להיפך, אנחנו כאן כדי לעזור ולבשר לכם שמתנות עם תמונות הן תמיד רעיון טוב. 

אישיות ונצחיות: כל הסיבות להעניק מתנה עם תמונה

קודם כל, כאשר מחפשים מתנה עם נגיעה אישית, אי אפשר לפספס עם תמונה. שילוב צילום במתנה מוסיף נופך אישי, וגם מוכיח שהשקעתם מחשבה ומאמץ בבחירת המתנה. בנוסף, הדבר מעיד על החיבור והקשר המיוחד שיש לכם עם מקבל/ת המתנה. אחרי הכל, הקדשתם זמן ומחשבה בבחירת תמונה שיש לה משמעות עבורם.

כמו כן, לתמונות יש את הכוח לעורר רגשות וזיכרונות. על ידי שילוב תמונה במתנה, אתם למעשה יוצרים את ההזדמנות להחזיר עטרה ליושנה, להעלות זיכרונות יקרים, לחגוג רגע משמעותי, או מערכת יחסים מסוימת. המהלך הזה עשוי לעורר תחושות של נוסטלגיה, אושר וחום, ואף לחזק את הקשר הרגשי ביניכם לבין הנמען.

יתרון חשוב במתנה שיש בה תמונה, הוא הפוטנציאל להפוך למזכרת מתמשכת. התמונה לוכדת רגע מסוים בזמן, שניתן לנצור אותו במשך שנים רבות. התמונה הזו משמשת כמזכרת לקשר שאתם חולקים ולאירוע המיוחד שבו ניתנה המתנה.

מתנה עם תמונה היא הכל חוץ מגנרית. הענקת מתנה ייחודית שכזו, מראה שעשיתם את הצעד הנוסף, ליצור משהו מותאם אישית ומותאם לתחומי העניין, ההעדפות או הזיכרונות של מקבלי המתנה. הדבר מוסיף נופך של אינדיבידואליות, שמבדיל את המתנה הזו ממתנות אחרות.

אם אתם רוצים לרגש אבל בכל זאת ״ללכת על בטוח״, דעו שהמשיכה לתמונות ולצילומים היא אוניברסלית ויש להם את יכולת להגיע לליבם של אנשים מכל הגילאים והרקעים. הכוח ללכוד רגעים של שמחה, אהבה וחברות, הוא שהופך אותן למתנה משמעותית עבור כל אחד ואחת. 

עם זאת, חשוב לבחור בקפידה את התמונה שאתם עומדים להעניק במתנה, כאשר אתם לוקחים בחשבון את העדפותיו של הנמען, את האירוע ואת משמעות התמונה. על ידי בחירת התמונה הנכונה והצגתה באופן אסתטי ונכון, תוכלו ליצור מתנה נצחית ומרגשת ביותר. 

הדרך הטובה ביותר להעניק מתנה עם תמונה – תמונה מודפסת על בלוק עץ

ניתן לשלב תמונות בסוגים שונים של מתנות ופורמטים, מה שהופך את הרעיון הזה לורסטילי במיוחד, ומתאים כמתנה באירועים שונים ומגוונים. בעבר נהוג היה להעניק במתנה תמונה ממוסגרת, אלבום תמונות מעוצב בהתאמה אישית, תמונה מודפסת על ספל קפה, קולאז' תמונות ועוד. אך כל אלו לקו בחוסר דיוק ולעתים קרובות הפכו לפריטים בלתי שימושיים שבמוקדם או מאוחר נזנחו בפינה חשוכה בבית. 

את כל אלו החליפו לאחרונה בלוקי עץ עליהם מודפס באופן ישיר צילום לבחירתכם.
הדפסת תמונה על עץ היא הדיבור כעת ויש לכך סיבות טובות מאוד.

אסתטיקה טבעית, חום ואופי

בלוקי עץ מספקים אסתטיקה טבעית וכפרית המוסיפה חמימות ואופי לתמונה המודפסת. הטקסטורה המיוחדת של העץ משלימה את התמונה, ומעניקה לו לוק ייחודי ואורגני. השילוב הזה מייצר לכל בלוק אופי ולוק מיוחדים במינם. 

התמונה לא דוהה – עמידות של עץ איכותי

 אם אתם מעוניינים להעניק מתנה נצחית, שלא תתכלה, עץ הוא חומר עמיד שיכול לעמוד במבחן הזמן. בניגוד להדפסות תמונות מסורתיות שעלולות לדהות או להתקלקל עם הזמן, לצילום המודפס על בלוק עץ יש פוטנציאל להחזיק מעמד לאורך שנים מבלי לאבד מאיכותו. זה הופך למזכרת ארוכת טווח שאפשר ליהנות ממנה במשך דורות.

בלי הטרחה של התקנה ותלייה: מתנה מוכנה לשימוש

אחד היתרונות המשמעותיים בהענקת בלוק עץ עם תמונה כמתנה, טמון בכך שאתם חוסכים מהנמענים את הטרחה של תלייה או התקנה של התמונה. ניתן להניח את בלוק העץ על שולחן העבודה, על מדף או כל משטח שטוח אחר. התמונה היפה שבחרתם עבור מקבלי המתנה מוכנה לשימוש ובין רגע תוסיף אור, צבע, תוכן ורגש לחלל בו תיבחר להיות מוצגת.

התאמה אישית וורסטילית של גודל וצורה

אם עסקינן במתנות מותאמות באופן אישי, אז עד הסוף. כאשר אתם יוצרים את המתנה הזו, תוכלו לבחור בין בלוקי עץ במגוון גדלים ובצורות שונות, כך שתוכלו להנות מגמישות וורסטיליות מקסימליות בעיצוב והרכבת המתנה. בלוקי העץ יכולים להיות קטנים וקומפקטיים, אם עיצוב מינימליסטי הוא המבוקש, והם יכולים להיות גדולים ומרשימים, בהתאם לבחירה האישית שלכם. באופן זה, תוכלו ליצור עיצובים יצירתיים ואישיים, תוך מחשבה מעמיקה על הפורמט שהכי ישמח את מקבלי המתנות. האפשרויות והסגנונות לא מסתיימים כאן, תוכלו לבחור בפורמט של קולאז׳ תמונות המורכב ממספר בלוקים, או בכלל בתמונה מאוירת של יקיריכם, שתודפס באופן מקצועי על בלוק עץ. שלל אפשרויות, וכולן מוצלחות.

בחירה ידידותית לסביבה

בחירה בבלוק עץ להדפסת תמונות, עשויה להיות אופציה ידידותית יותר לסביבה, בהשוואה לחומרים אחרים ובמיוחד מתנות פלסטיק ושאר ״פיצ׳פקעס״ שאנשים נוטים להביא כמתנות, שמצד אחד אינן שימושיות ומהצד השני – ישארו פה עוד הרבה אחרינו. 

אם החלטתם ללכת על הדפסת תמונה על בלוק עץ כמתנה, חשוב לקחת בחשבון את הטעם האישי של הנמען ואת התאמת התמונה למדיום הספציפי הזה. בחירה בתמונה איכותית ובחירת שירות הדפסה אמין כמו אינסטבלוק, יבטיחו שהתוצר הסופי יהיה מרשים, משמח ומרגש.