חזרה

מתנה עם תמונה: הדרך הכי יפה להעניק מתנות בעיצוב אישי

מרץ 2023

חברות רבות מעניקות מתנות לעובדים, במטרה להביע את הערכתם. הדבר מקדם את הבנתם של העובדים עד כמה הם חשובים וחיוניים עבור החברה, וכתוצאה מכך אף להגביר את המוטיבציה שלהם ולשפר את ביצועיהם. אבל איך בוחרים מתנה אישית, בהזמנה גדולה?

ישנם יתרונות משמעותיים הטמונים בהענקת מתנות לעובדים, ובשנים האחרונות מתחילים להבין עד כמה הן חיוניות להמשך התפקוד היעיל של הצוותים, ושביעות רצונם ממקום העבודה. חברות ומנהלים רבים, מעניקים מתנות לעובדיהם, במטרה להביע את הערכתם כלפי חברי הצוות והעובדים שלהם. הדבר מקדם את הבנתם של העובדים עד כמה הם חשובים וחיוניים עבור החברה, וכתוצאה מכך אף להגביר את המוטיבציה שלהם ולשפר את ביצועיהם. 

היתרונות הטמונים בהענקת שי ומתנות לעובדים

הגברת המעורבות של העובדים

מתנות בעיצוב אישי עשויות לגרום לעובדים להרגיש שרואים אותם ומעריכים אותם. באופן עקיף, הדבר עשוי לסייע להם להתמודד עם לחץ במקום העבודה, מה שיכול לשפר את המעורבות הכללית שלהם. כמו כן, הדבר עשוי גם להגביר את החיוביות שלהם כלפי מקום העבודה, מה שיכול לטפח סביבת עבודה חיובית ומתפתחת.

הגברת הלויאליות של העובדים

מתן מתנות לעובדים, עשוי לסייע בחיזוק הקשר המקצועי בין ההנהלה לצוותי העובדים. קשר זה יכול לשפר את הנאמנות של העובדים כלפיכם, כלפי המטרות והיעדים של החברה, וכלפי מקום העבודה.

שיפור הפרודוקטיביות

מתן תגמולים עבור ביצועים טובים, יכול לעזור לעובדים להבין את הערך של החברה בהשגת אבני דרך או יעדים. הצעד הזה עשוי להגביר את המוטיבציה של העובדים במקום העבודה וכתוצאה מכך גם לשפר את הפרודוקטיביות.

הגברת שביעות הרצון ממקום העבודה

כאשר העובדים מרגישים שרואים אותם, שמעריכים אותם ולא פחות חשוב, שמפנקים ומצ׳פרים אותם, הם מרגישים טוב יותר במקום העבודה. מתנות הן דרך מצוינת להשיג את האווירה והתחושה הזאת. הדבר עשוי לקדם משמעותית סביבת עבודה חיובית ונעימה, שהעובדים מעריכים אותה.

כיצד לערוך הזמנה גדולה ויעילה, אבל לא לוותר על היחס האישי?

אז השתכנעתם שאתם מעוניינים להעניק מתנות חג לעובדים ומתנות באופן כללי – כתגמול על ביצועים טובים והישגים, כתשומת לב בימי ההולדת ובאירועים חשובים אחרים, ועוד. אבל הזמן שלכם יקר מאוד, ואין לכם יותר מדי פנאי להתעסק באיתור, עיצוב או הרכבה של מתנה אישית. מהצד השני, אם ״תצאו בידי חובה״ באמצעות תווי קניה או מתנות גנריות וצפויות דוגמאת סט מצעים, סירי בישול, בונבוניירות וכדומה, לא תשיגו את כל האמור לעיל. אף אחד לא ירגיש כאילו חשבו עליו והשקיעו בו באופן אישי. מה לעשות כאשר רוצים לרכוש מתנות במאסות גדולות, למשל לעובדי לחברה, למורות של הילדים ועוד, אך מהצד השני, רוצים שהן יהיו אישיות?

מתנה עם תמונה היא תמיד אישית

אנחנו חושבים שפיצחנו את זה! מתנה המשלבת תמונה לא יכולה להיות לא אישית. ״תמונה אחת שווה אלף מילים״, זה לא סתם פתגם, זו באמת הדרך להגיע מהר ובקלות ללב של כל אדם. שימוש בתמונה מרגשת, פוטוגנית, יפה ומעוררת רגשות חיוביים, יכול להוביל בקלות אל המתנה האישית המושלמת. במיוחד מאז שהרשתות החברתיות השתלטו על חיינו, ומהפכת הדיגיטל הושלמה, כבר התרגלנו שלא לראות תמונות מודפסות בסביבה. דווקא התהליך הזה הוא שהופך את התמונה המודפסת לכה מיוחדת ומרגשת. דווקא בעידן הדיגיטלי, כשהמצלמות בסמארטפונים של כולנו משוכללות מאי פעם, והתמונות חדות, איכותיות ומדויקות, מאחר וניתן לבחור בין רבות את הטובה ביותר. דווקא עכשיו הפסקנו להדפיס אותן ולהעניק להן את הכבוד הראוי. לא חבל?

איך משלבים מתנה עם תמונה בעידן דיגיטלי?

אז זהו, שבהמשך לסעיף הקודם, תמונה מודפסת ממוסגרת נחשבת למיושנת ובטח לא כמתנה מיוחדת ומושקעת. אבל אין זה אומר שתצטרכו לוותר על הרעיון של מתנה עם תמונה. טכנולוגיה חדשה לוקחת את התמונות היפות ומדפיסה אותם על בלוק עץ במראה טרנדי ומסוגנן. החיתוך המרובע של הבלוקים האלה מתכתב עם הפורמט של הצילומים באינסטגרם, והופך אותם לסופר עדכניים, וככאלה שיכולים לשדרג כל חלל בהם הם מוצבים. מדובר במתנה מושלמת, המנציחה רגעים מרגשים וכיפים, ועושה נעים וטוב בחדר, בכל פעם שחולפים לידה. כמו כן, זו תוספת צבע וסטייל חיונית לכל חלל.

להתאים לכל אחד תמונה? נשמע כמו הרבה מדי עבודה

אז כן מתחשק לכם להעניק לעובדים ״אינסטבלוק״ לחג, לימי ההולדת או לכל אירוע מיוחד אחר. אבל לאסוף מכל אחד תמונה ולנהל את כל הפרוצדורה הזאת, זו לא עבודה שמצריכה גיוס של צוות חדש לחברה? תשמחו לשמוע שממש לא. ב״אינסטבלוק״ כבר חשבו על הכל. יש אפשרות נפלאה של הקמת עמוד פעילות דיגיטלי, עלינו כמובן, באמצעותו כל עובד יבחר תמונה שהוא מעוניין להנציח ולהדפיס והוא יעלה אותה באופן עצמאי (ובקלות רבה!) לעמוד הפעילות. משם, אנחנו כבר ניקח את זה הלאה. נכון, זה אולי קצת יפגע במוטיב ההפתעה, אבל מהצד השני, באופן זה העובדים ירגישו שהם לוקחים חלק פעיל במתנה שהם עומדים לקבל, וזה רק יגביר את ההתרגשות מהסיפור הזה. כמו כן, ניתן גם להוסיף מיתוג, צבעוניות ועוד, בהתאם למותג החברה, ולהגביר את תחושת השייכות והייחודיות.

לא רק תמונות – באינסטבלוק תמצאו עוד שלל אפשרויות למתנות

לא סגורים על כך שאתם רוצים להעניק לעובדים מתנות עם תמונות, אבל בכל זאת מחפשים עבורם שי מיוחד לחג? גם על זה חשבנו עבורכם. באתר ״אינסטבלוק״ תמצאו קטגוריה שלמה של מארזי מתנות ומתנות יחידות, המיועדות בדיוק להענקת שי לעובדים. תוכלו למצוא שם חפצי נוי כגון נרות יפים, קערות מיוחדות, פריטי דקורציה שניתן לתלות או להציב על מדף או שידה ועוד ועוד. כמובן, תוכלו גם להרכיב מארזים בהתאמה אישית ולבצע הזמנה גדולה, שתחסוך לכם הרבה זמן וכאב ראש, ותבטיח שהעובדים יהיו מרוצים ושמחים.