חזרה

איך בוחרים מתנות לאישה

נובמבר 2021

בחירת מתנות לאישה – שהיא באמת תשמח לקבל

מחפשים מתנה לבת הזוג היקרה, לאמא אוהבת, חברה טובה, דודה חביבה, אחות מצליחה או קולגה לעבודה? חשוב לכם לבחור מתנה לאישה מיוחדת ואיכותית? לפניכם שורה של רעיונות למתנות מושקעות ומיוחדות שתוכלו למצוא בחנות ובאתר של המותג המצליח אינסטבלוק.

מתחילים עם חומר למחשבה

עוד לפני שאתם מתחילים לחפש מתנה לאישה כדאי שקודם כל תשבו ותחשבו על הנושא:

  • מידת הקרבה למקבלת המתנה משפיעה על הסכום שאתם מוכנים להשקיע במתנה. למשל יש הבדל בין הענקת מתנה לבת זוג טרייה, ארוסה, או אם ילדכם, מתן מתנה לאם, סבתא, חברה קרובה או רחוקה וכדומה.
  • סיבת הענקת המתנה תשפיע על אופי המתנה והסכום שתשקיעו בה. למשל יש הבדל בין מתנת יום הולדת רגילה למתנת יום הולדת עשור, מתנה רומנטית ספונטנית או מתנה ליום האהבה, מתנה לארוחת חג, או מתנה ליולדת, מתנה לחינה וכדומה.
  • כשבוחרים מתנות לאישה יש גם להתמקד בתחומי העניין שלה, עבודתה, התחביבים והעיסוקים שלה וסדר יומה. נתונים אלו יסייעו בבחירת מתנה מתאימה, שהמקבלת תאהב אותה ושיהיה לה מה לעשות עימה.
  • בעידן השפע בו אנו חיים, אם לאישה שאתם רוצים לתת מתנה לא חסר כלום יש לחפש אחר מתנה בעלת ערך מוסף, שיכולה לפנות למשל לצד אישי ורגשי, לתרבות פנאי ולתחומי עיצוב.

מספר רעיונות למתנות לאישה

לאחר שהבנתם איזה סוג של מתנה יכולה להתאים לאישה שעבורה היא מיועדת, לפניכם מספר רעיונות:

  • מתנה אישית מרגשת- כמתנה אישית מרגשת שתשמח כל אישה בכל אירוע, אתם יכולים להעניק בלוק מעוצב מעץ. הבלוק מוצע בצורות וגדלים שונים עם הדפסה אישית איכותית של האישה, או שלכם, או שלכם עימה, וגם עם דימוי, מקום או מצב אהוב עליה כמו שקיעה, נוף מדברי, רחובות ניו יורק וכדומה. אל התמונה ניתן לצרף הקדשה ולספקה כפריט יחיד או פסיפס של תמונות שניתן לתלות על הקיר או להניח על מדף.
  • מתנה אישית עם טוויסט-  לנשים מתוחכמות שגם אוהבות מתנות אישיות וגם מגלות עניין בעיצוב חדשני של הבית, תוכלו להעניק לייטבלוק. מדובר בגוף תאורה בצורת משושה עם הדפסה אישית הנדלק במגע קל שבקלים, שניתן להדביקו על הקיר או להניחו על מדף או שידה. זוהי מתנה אישית שופעת בסטייל לעיצוב המרחב באור, שניתן לשלבה עם מספר יחידות מעוצבות בצורות שונות.
  • מתנה קטנה עם ערך מוסף- לא אחת אנו מבקשים להעניק לאישה משהו קטן וסימבולי אך שופע במשמעות. לצורך זה מוצעות ברכות מעץ מלא במידות שונות. למשל, כמתנה קטנה ורומנטית לבת הזוג ניתן לבחור בברכת אהבה, לאימא יקרה ברכת בריאות, לחברה ברכת חברות או שפע, להולדת ילד ברכת דג עם הדפס של מברוק, לחברה לעבודה ברכת הצלחה, וכדומה.
  • לאשת קריירה- לאישה שכל הזמן עובדת, ושכל רגע פנוי תמצאו אותה מול מחשב, מתנה פרקטית וייחודית של פד מעוצב לעכבר יכולה להיות בדיוק הדבר הנכון. מדובר בפד איכותי עם משטח עץ מוחלק שעליו הדפסים שונים כמו פד עם הדפס "ואהבת" מרגש, פד עכבר פרחוני צבעוני ומשמח או פד עכבר עין נגד עין הרע.

וזו רק ההתחלה… לאינסטבלוק יש עוד מגוון רעיונות מקוריים עבור מתנות לאישה, כמו פמוטי עץ לאישה מאמינה או רומנטית, מתלה תכשיטים מעוצב וייחודי עשוי מעץ בצורת עץ, פסלון של דובי מבטון, קופסאות קטנות ומקסימות בשלל עיצובים, מברשת שיער מעץ, כוס מבמבוק, קרש חיתוך מעץ בצורת אננס ועוד.