חזרה

מתנה מיוחדת ליום האהבה

נובמבר 2021

כך תבחר מתנה מיוחדת ליום האהבה

יום האהבה הולך ומתקרב ואנו שמחים שנזכרת בו, כי זו בהחלט הזדמנות להראות לזוגתך שהרומנטיקה עוד לא עזבה אותך או את הזוגיות. השאלה היא כמובן איזו מתנה לבחור, ואם תבדוק באינטרנט תראה שיש לכך תשובות רבות ומגוונות. יחד עם זאת, אנו בטוחים שהמתנות המעוצבות והאישיות של אינסטבלוק ישכנעו אותך שזוהי הבחירה הנכונה, אז בוא תקרא קצת על חג האהבה ועל בחירה נכונה של מתנה מיוחדת לזוגתך.

מה אתה יודע על יום האהבה?

קודם כל נציין אותך לשבח. לא כל הגברים ערים ליום האהבה, ועד שמישהו מזכיר זאת במפגש חברתי כבר מאוחר מדי ומתחילים הגמגומים וההתנצלויות. דבר שני, אתה יכול להירגע – כי כל מתנה שתביא לזוגתך ותראה לה שחשבת עליה בוודאי תתקבל בחיוך ובברכה. יחד עם זאת, יש סוגים רבים של מתנות וברור שישנן יותר מוצלחות מאחרות, כפי שתראה בהמשך.

אבל לפני זה, לא יזיק אם תדע פרט או שניים על יום האהבה, וכך גם תוכל להראות לזוגתך שלא "סתם" הזמנת מתנה – אתה גם יודע למה. למעשה יש שני מועדים מקובלים בחברה שלנו ליום האהבה – האחד לועזי והשני יהודי. המועד הלועזי ידוע גם בתור יום ולנטיין והוא חל בארבעה עשר לפברואר. מדובר בחג שמציינים ברחבי העולם והוא מציין את מותו של ולנטינוס, אדם שחי במאה השלישית לספירה ועמד בפני הוצאה להורג, אשר לפני מותו השאיר מכתב לאישה שריפא אותה מעיוורון ונעשה ידיד שלה. לאורך השנים החלו להתייחס אל ולנטינוס בתור הקדוש של האוהבים, ועד היום נהוג כאמור לחגוג אותו. המועד השני הוא כמובן חג האהבה היהודי, כלומר ט"ו באב. בימים עברו נהגו לחגוג אותו במתכונות שונות, למשל נשים צעירות בירושלים היו יוצאות אל הכרמים ומחוללות בבגדים לבנים, בעוד גברים שאינם נשואים היו יוצאים לכרמים לחפש להם אישה.. לאורך השנים ניתנו פירושים רבים לחג הזה, למשל בתור חג חקלאי, חג של מציאת זוגיות, חג של נחמה, מועד הקמת בית המקדש השלישי, ועוד. וכפי שאתה בטח מבין, גם בט"ו באב נהוג בין היתר להביא מתנות לבת הזוג.

אז איזו מתנה להביא לה?

טוב, אז יש המון מתנות שאפשר להביא לזוגתך, החל מספר ועד לבגד או חלוק רחצה. אבל כדאי שתזכור שבעידן הנוכחי, כשלכולם כבר יש הכל ולמעשה כל המתנות יוצאות מאותו פס ייצור המוני, דווקא מתנות אישיות המעידות על מחשבה והשקעה הן המבוקשות והמשמחות ביותר. כן, זוגתך בטח תעריך יותר מתנה שבה באמת הושקעה מחשבה וכוונה, לעומת מתנה שנקנתה בחופזה באיזו חנות ספרים או בגדים. ובדיוק את סוג המתנות האלה אנו מספקים.

מה שתוכל להזמין מאינסטבלוק היא תמונה אישית שיש לה ערך עבורה וגם עבורך, ולהדפיס אותה על גבי בלוקים מחומרים שונים. התוצאה היא מתנה יפהפייה, מקורית ומעוצבת שקשה לדמיין שמישהי לא תשמח עליה. יתר על כן, זו מתנה שאיננה חד פעמית, למשל כמו ספר שקוראים ומניחים המדף, או כמו ארוחה טובה במסעדה. התמונה המודפסת שתכין עבורה תוכל לעמוד בסלון, בחדר השינה, במטבח או בכל מקום אחר בבית, בעוד היא מהווה תזכורת מתמדת לאהבה, החיבה וגם להשקעה שלך.

ואם אתה חושב שהדפסת תמונה אישית על בלוק היא מעבר ליכולותיך היצירתיות או המקצועיות, כדאי שתחשוב שוב. קודם כל, אתה לא צריך שום רקע מוקדם, או ידע או ניסיון, או אפילו חוש יצירתי מפותח בשביל לקבל מתנה מרהיבה ומרגשת. למעשה, מדובר בתהליך קצר וזריז שאתה עושה דרך האתר שלנו, עם מספר שלבים מאוד ברורים, ואנחנו גם תמיד נשמח לענות על כל שאלה והתלבטות שיש לך. אם יש דבר אחד שהוא קצת יותר "מאתגר" בתהליך ההדפסה שלנו, מדובר בבחירת התמונה שאותה תרצה להדפיס. מה שאנחנו מציעים הוא לחשוב על זוגתך ועל התמונה שהיא תרצה לראות בבית. לדוגמא, הדפסה על בלוק של שחקן הכדורגל האהוב עליך תהיה בחירה שגויה, ולעומת זאת תמונה שלה או שלכם ביחד, תהיה בחירה טובה ומתאימה. רק שים לב שמדובר בתמונה שבאמת מחמיאה לזוגתך, שלדעתך היא נראית בה נפלא, ואם יש לך התלבטויות תמיד תוכל לפנות לחברה שלה ולשאול אותה לדעתה.

את התמונה תוכל להוריד לאחר מכן בקלות למערכת האתר שלנו. אבל לפני זה יהיה עליך לבחור את סוג החומר של הבלוק, כאשר ההעדפה ליום האהבה תהיה בדרך כלל בלוק מעץ טבעי או עץ מתועש, אבל אם אתה רוצה להראות שהאהבה שלך חזקה כפלדה או כבטון – יש בהחלט גם את האפשרות הזאת. לאחר מכן תבחר את הצורה של הבלוק, כאשר צורת לב יכולה להתאים מאוד לחג האהבה, אבל אין בעיה מיוחדת גם בריבוע, עיגול או מלבן. לבסוף, כל שצריך לעשות הוא לבחור מבין המידות המוצעות לך באופן אוטומטי, ולשחק עם התמונה על הבלוק מבחינת המיקום, הגדלה, סיבוב וכדומה – עד שתהיה מרוצה לגמרי.

זהו, רק נשאר לנו לאחל לכם יום אהבה שמח והנאה רבה מהמתנה, שעוד תלווה אתכם זמן רב.