חזרה

ליולדת, לעובדים או לבני משפחה: מארזי מתנה מיוחדים שישמחו את כולם

אוגוסט 2023

לא תמיד קל להפתיע ולרגש, ולהעניק למישהו מהיקרים לנו את המתנה שתתאים בדיוק. כזו שתהיה מרגשת אבל אולי גם שימושית, שתקלע בול ותהיה בהתאמה אישית, ושפשוט נדע שבחרנו נכון והצלחנו להגיע אל ליבם של הנמענים, אבל באמת. הנה שלל פתרונות נהדרים

מעת לעת מגיע מועד חשוב אצל מישהו מהאנשים הסובבים אותנו, חברה טובה או בת משפחה שיולדת תינוק/ת, יום הולדת של אחד מבני המשפחה, יום נישואין או חג. בכל אחד מהמועדים האלו, נחפש את השי המתאים להעניק באהבה. לא תמיד מדובר במשימה פשוטה, שכן, לא קל להפתיע ולרגש, ולתת למישהו מהיקרים לנו את המתנה שתתאים בדיוק. שתהיה מרגשת אבל אולי גם שימושית, שתקלע בול ותהיה בהתאמה אישית, ושפשוט נדע שבחרנו נכון והצלחנו להגיע אל ליבם של הנמענים, אבל באמת. 

מארזי מתנה מגוונים – בהתאמה לכל סיטואציה ומועד

אנחנו כאן כדי לעשות את החיים שלכם הרבה יותר קלים ופשוטים. אתם רק צריכים להחזיק בכוונה טובה וטהורה – להעניק מתנה, ואנחנו כבר ניקח את זה מכאן. הכנו מגוון מארזי מתנה מיוחדים ומגוונים, שיתאימו לשלל סיטואציות שונות בחיים. אי אפשר לטעות עם המתנות האלה – הן הכי אישיות שיש (מיד תבינו כיצד), הן שיקיות, ואסתטיות ופשוט תמיד באות בטוב. איך זה עובד? הפירוט וההסברים מיד.

קבלת פנים אוהבת לחיים החדשים: המשמעות של הענקת מתנה מיוחדות ליולדת

הבאת חיים חדשים לעולם היא אירוע משמעותי שקורא לחגיגה ותמיכה. הענקת מתנה מיוחדת לחברה או לבת משפחה שזה עתה ילדה חורגת ממחווה בלבד – זהו ביטוי לבבי של אהבה וסולידריות במהלך השלב הטרנספורמטיבי הזה של החיים. מתנה שנבחרה בקפידה לא רק מביאה שמחה להורים הטריים אלא גם מסמלת את ההתרגשות שלכם לקראת המסע שלהם אל ההורות. באמצעות הענקת מתנה, אתם למעשה מעבירים את המסר של הדאגה והנוכחות שלכם בחייהם, בתקופה של הסתגלות ושינויים דרמטיים. מחווה זו לא רק חוגגת את הגעתו של התינוק לעולם, אלא גם מחזקת את קשרי הידידות והמשפחה, ויוצרת זיכרונות טובים, שהיולדת תנצור עוד שנים קדימה.

אילו מארזי מתנה באתר אינסטבלוק מתאימים ליולדות?

אצרנו עבורכם מספר מארזים שיתאימו באופן ספציפי כמתנות ליולדת הטרייה, אך נציין בהקשר זה שמארזים רבים אחרים יכולים להתאים לא פחות. בבסיס המארזים שלנו תמצאו בלוקי עץ עם תמונה מודפסת, עליהם אפשר ורצוי כמובן להדפיס תמונה של הרך הנולד. מי אמר אישי ולא קיבל? במארז אחד ישנם שני בלוקי עץ, כאשר על כל אחד מהם ניתן להדפיס תמונה שונה של התינוק ו/או של ההורים יחד איתו, לצד דובי דקורטיבי מבטון, שניתן להציב על המדף לצד קוביות העץ, ולקבל תוספת שיק משמעותית בחדר התינוק.

עוד מארז שקשה להישאר אדישים כלפיו מכיל: בלוק עץ בגודל 20/25 עליו ניתן לבחור תמונה להדפסה אישית, בלוק תאורה ״לייטבלוק בגודל״ עם הדפס קשת כחולה, ובלוק עץ נוסף עם תמונה של כדור פורח. מקסים, מקסים, מקסים.

במארז נוסף, תמצאו בלוק עץ שעליו תוכלו להדפיס תמונה, לצד נר דקורטיבי בתוך קופסת מתכת.

אין מה להתבלבל – שלושת המארזים מוצלחים וקשה לטעות איתם בתור מתנה שכל יולדת תשמח לקבל, ללא קשר לסגנון האישי שלה. 

טיפוח הקשרים במקום העבודה: מדוע חשוב להעניק מתנות לעובדים?

בתחום העסקים, טיפוח כוח עבודה חיובי וחדור מוטיבציה הוא הכרחי כדי להמשיך להצליח ולהתקדם. הענקת מתנות לעובדים בחגים ובאירועים מיוחדים היא מנהג חיוני החורג מהערך החומרי. היא משמשת כהכרה מוחשית במסירותם, בעבודה הקשה ובתרומתם לצמיחת הארגון. מתנות לעובדים יוצרות תחושת הערכה, חיזוק מוסרי ונאמנות. מחוות אלו גם מטפחות תחושת אחווה בין חברי הצוות, משפרות את היחסים במקום העבודה ומקדמות שיתוף פעולה. על ידי הכרה וחגיגת אבני דרך, חגים והישגים באמצעות מארזים בעיצוב אישי, מעסיקים מטפחים סביבה שבה העובדים מרגישים מוערכים, בעלי מוטיבציה וחלק מקהילה משגשגת.

אילו מארזים של אינסטבלוק יתאימו כשי לעובדים?

באתר תמצאו אינספור מארזים שיכולים להתאים כמתנות לעובדים. חלקם משלבים אלמנטים דקורטיביים לעיצוב הבית, דוגמאת נרות, פסלונים, קופסאות מתכת יפהפיות ועוד, לצד בלוק העץ עליו ניתן להדפיס תמונה בהתאמה אישית. מארזים המשלבים קופסא מיוחדת לבקבוק יין, יכולים להוות מתנה מושלמת לחגים. על הקופסא הדקורטיבית ניתן להדפיס תמונה ואפילו להפוך תמונה לאיור, ובכך להפוך אותה למתנה יוצאת דופן.

חוגגים קשרים משמעותיים עם חברים ועם בני משפחה: המהות של מתנות מותאמות אישית

הענקת מתנות היא אמנות המתעלה הרבה מעבר לחילופי פריטים חומריים בין אדם לאדם. מדובר בשיקוף של הקשרים העמוקים שאנו חולקים עם יקירינו. בחירה במתנות מותאמות אישית לצורך הענקת מתנות לבני משפחה וחברים קרובים, מוסיפה רובד של אותנטיות ועומק רגשית. מתנות אלו נושאות סיפור ייחודי, המשקף זיכרונות משותפים, בדיחות פנימיות ורגעים בעלי משמעות. על ידי התאמה אישית של מתנה כך שתתאים לאישיות, לתחומי עניין או לחוויות של אדם ספציפי, אתם בעצם מעידים על כך שהשקעתם זמן ומחשבה בבחירת משהו משמעותי באמת. מעשה זה של התחשבות לא רק מחזק את הקשרים הקיימים אלא גם יוצר רושם מתמשך של אכפתיות, אמפתיה והבנה, ומטפח מערכות יחסים.

אילו סוגי מארזים יתאימו כמתנות לבני משפחה או לחברים?

לא רק מארזים, באתר אינסטבלוק תמצאו שלל אפשרויות למתנות שפשוט אי אפשר לפספס איתן. כאשר אתם מעניקים מתנה המתבססת על תמונה שלכם יחד עם מקבלי המתנה, זה תמיד מרגש, אותנטי ומיוחד. אם אתם חשים שמתחשק לכם להוסיף עוד אלמנט לבלוק העץ המודפס עם התמונה, תוכלו למצוא באתר עוד פריטי דקורציה יפים ושיקיים, וגם אלמנטים כמו מחזיקי מפתחות, קופסאות ועוד.