חזרה

איך בוחרים מתנות לגבר

אפריל 2021

חיפוש אחר מתנות לגבר יכול להיות משימה לא פשוטה, בין אם זו מתנה ליום ההולדת, לקידום, ליום הנישואין או מכל סיבה אחרת.

אז איך מוצאים מתנה לגבר שתשמח ותשמש אותו? לפניכם כמה טיפים מועילים בנושא לצד רעיונות למתנות מקוריות שתוכלו להזמין מהחנות או מהאתר של המותג אינסטבלוק. על מה ולמה- מתנה לגבר יש לבחור בהתאם לאופי האירוע ולמידת הקרבה למקבל.

למשל, יש הבדל בין מתנה ליום הולדת, חתונה, יום נישואין, יום האהבה, קידום בעבודה, פרידה וכדומה. גם מידת ההשקעה במתנה משתנה בהתאם לאופי ומידת הקרבה שלכם לגבר, בין אם מדובר בבן זוג, בן משפחה, חבר קרוב, מכר, עמית לעבודה, בוס, שכן, חבר לספסל הלימודים וכן הלאה. מי מקבל את המתנה- בכדי שמתנה לגבר תקלע למטרה היא נדרשת להתאים למקבל, לגילו, לאופיו ותחומי העניין שלו, לעיסוקים ותחביבים. כמו כן כדאי לברר מה הגבר צריך, מה חסר לו, או ממה הוא מוכן שיהיה לו עוד. העצה הנכונה- אם אתם לא מכירים יותר מידי זמן את הגבר שעבורו המתנה מיועדת, כדאי להתייעץ עם מי שבאמת מכיר אותו כמו חברי ילדות, הורים, אח, אחות או בת זוג. אנשים אלו יוכלו לספק מידע רלוונטי אודות מקבל המתנה, כמו תחומי העניין שלו, מה באמת ירגש אותו ומה הוא צריך וחסר לו. מתנה אישית- למרות ואולי בגלל היותם מחוספסים, גברים למעשה אוהבים לקבל מתנות אישיות ייחודיות, שמעידות על אכפתיות, השקעה ויכולות לשמח ולרגש אותם. למען מטרה זו ניתן לבחור בתמונה אישית מודפסת על גבי בלוק מעץ או אלומיניום, שניתן לתלות או להניח על מדף בבית או בעבודה. תוכן התמונה ישתנה בהתאם למאפייני המעניק והמקבל, בין אם מדובר בחברים מהצבא, בת זוג, ילדים, הורים, חברים לעבודה וכדומה.

איש משרד- לגבר שעובד במשרד אפשר למצוא שפע של מתנות מקוריות. למשל, בת זוג יכולה להעניק לו תמונה אישית שלה, של שניהם, של הילדים או של כל המשפחה ביחד, המודפסת על גבי בלוק מעוצב מעץ להנחה על שולחן או מדף במשרד. כמו כן, למי שאוהב אתגרים ניתן לבחור מתנה של משחק זיכרון שולחני מעוצב מעץ, לצד פריטים מעוצבים אחרים לשולחן עבודה כמו מעמד קיפוד לכלי כתיבה, או פד עכבר איכותי ומעוצב עם הדפס ייחודי של רכבים.

מתנות שיתקבלו בברכה על ידי גברים מודעים ואכפתיים

הינו מוצרים ייחודיים מחומרים טבעיים ברי קיימא ידידותיים לסביבה. כך למשל, לגבר שחושב ירוק תוכלו להעניק כוס אקולוגית ייחודית מבמבוק המתאימה לבית, לעבודה או לטיולים. רעיון נוסף הוא להעניק לו ארנק או שעון ייחודי מעוצב העשוי מלא פחות מאשר משעם. גאדג'טים- גברים רבים אוהבים גאדג'טים עם רעיון חדש ומתוחכם. למשל ניתן לשלב בין רעיון מתקדם למתנה אישית על ידי בחירה בלייטבלוק מעוצב. מדובר למעשה בגוף תאורה חכם בצורת משושה שעליו מודפסת תמונה אישית, המופעל על יד מגע קל ועדין. מכל פאה של המשושה יוצא חיבור USB המאפשר לחבר עוד גופי תאורה לכדי פסיפס מרשים וחכם, עם שלל אפשרויות לעיצוב ולהפעלה של גופי התאורה.

מתנות לגבר

מתנות לגבר

לגבר מאמין- עבור גברים מאמינים, מסורתיים או דתיים יש מגוון מתנות איכותיות ומיוחדות, כמו מזוזה מעוצבת מעץ בעבודת יד, ברכת בית מעוצבת המודפסת על גבי אריח בזלת, או ברכה סימבולית של בלוק עץ מעוצב שעליו מודפסת המילה אמונה. לגבר שאוגר- אם חשבתם שרק נשים אוגרות אתם טועים ובגדול. יש לא מעט גברים שקשה להם להיפטר מדברים והם אוגרים כמות בלתי נדלית של פריטים שימושיים יותר או פחות. גברים כאלו ישמחו לקבל מתנה ייחודית המספקת פתרון אחסון מקורי שופע בסטייל. למשל, לפריטים גדולים ניתן לבחור בתור מתנה ארגז רטרו מעוצב כארגז ישן ומקורי של קוקה קולה. לפריטים קטנים תוכלו להעניק לגבר קופסת עץ מעוצבת בצורות שונות, כמו גולגולת מרשימה או בדמות צב ים חביב.