חזרה

רעיונות מקוריים עבור מתנות לחגים מכל הלב

נובמבר 2021

בין אם זהו ראש השנה, חנוכה, פסח או כל חג אחר, בואו של החג מוביל גם לבהלת קניות ולחיפוש אחר מתנות מיוחדות שתעניקו בארוחה המשפחתית. כדי לחסוך לכם התרוצצות מיותרת, באתר ובחנויות של אינסטבלוק מוצע מבחר ייחודי של מתנות לחגים שכל מארח ומארחת ישמחו לקבל.

מוצר הדגל המבוקש

מוצר הדגל של אינסטבלוק, שהפך ללהיט מבוקש ושכל אחד יתרגש לקבלו בחג, הינו בלוק איכותי שעליו מודפסות תמונות אישיות שלכם. מדובר במתנה אישית מושקעת ומרגשת שניתן לתלות על הקיר או להעמיד על מדף או שולחן, וכל אחד ישמח לקבלה – אמא או אבא, סבתא, דודה או בת דודה.

את הבלוק תוכלו להדפיס על גבי מגוון חומרים לרבות בלוקים מעץ אורן מלא, בלוקי עץ פחוסים מ- OSB, בלוקי בטון, אלומיניום ועוד. כמו כן הבלוקים מוצעים בשלל צורות ומידות, לרבות ריבוע, מלבן, משושה, עיגול ועוד, וגם ניתן להזמין יחידה אחת של בלוק עם תמונה מודפסת רבת משמעות או כמספר יחידות שמשתלבות לכדי פסיפס תמונות משפחתי מרגש.

הלהיט החדש

למי שחשוב להעניק בחגים מתנה ייחודית שמובילה טרנדים, כדאי להכיר את הלייטבוקס שיאיר את הבית, המתאים במיוחד לחג החנוכה. מדובר בגוף תאורה ייחודי לשידה, מדף או קיר, בצורת משושה, שעליו הדפסה אישית. תוכלו להזמין אותו במספר יחידות היוצרות פסיפס אישי מעוצב ושופע בסטייל.

גוף תאורה ייחודי זה נדלק ונכבה בקלות על ידי מגע עדין ביותר שמפעיל חיישן רגיש במיוחד, והוא מאפשר לפסל את המרחב עם משחקים של אור. המוצר פשוט להתקנה והרכבה על גבי הקיר באמצעות מדבקות ייעודיות, ובזכות צורת המשושה של כל יחידה עם חיבור USB לכל פאה, יש אינספור דרכים לעיצוב היחידות השונות.

עוד שורה ארוכה של רעיונות מקוריים

לצד בלוקים מודפסים ולייטבוקס, באינסטבלוק מציעים לכם הרבה רעיונות נוספים עבור מתנות לחגים, שהינן מיוחדות ומקוריות ובעבודת יד כחול לבן. את המתנות שמתאימות לכל הגדרת תקציב תוכלו להזמין בחנות ובאתר המותג ולקבלן עם עטיפות מושקעות לכל כתובת מבוקשת. בין היתר תוכלו להזמין מאתנו את המוצרים הבאים:

  • ברכות על עץ- מה דעתכם לשמח את אורחי החג עם מתנת ברכה אישית לכל אחד, המסופקת על גבי בלוק קטן ומעוצב מעץ אורן מלא? למשל תוכלו להעניק ברכת בריאות, ברכת אמונה, ברכת אהבה, ברכת שפע ועוד.
  • ברכות על דג– בייחוד לראש השנה וכדי שנהיה לראש ולא לזנב, תוכלו להעניק מתנות אישיות של דג מעוצב מעץ אורן מלא עליו מודפסות ברכות העצמה שונות כמו מברוק, הצלחה, זרימה, לאהוב, חברות וכדומה.
  • אבן מבזלת פיוטית- מתנה ייחודית מלאת משמעות לחג, של אריח מאבן בזלת ועליו ציטוטים מלאי השראה כמו ברכת הבית, להיות בשמחה תמיד, מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה, ועוד.
  • מתנות מעוצבות ושימושיות– אם לצד חזות מעוצבת חשוב לכם גם להעניק מתנה שימושית, תוכלו לבחור במגוון מתנות מתאימות לחג. כך למשל, למי שיש בית עמוס בפריטים קטנים מפוזרים ישמח לקבל אחת מיני קופסאות מעוצבות, ייחודיות ושובות לב מעץ, המוצעות בין היתר בדמות ינשוף, סוס ים, צב או לבבות. כמו כן לחובבי המטבח תוכלו להעניק קרש חיתוך ייחודי מעוצב מעץ בצורת אננס, ולמי שמרבה לארח תוכלו לתת כמתנה מגש מעוצב מרובע או מלבני מעץ פחוס.

עוד שלל רעיונות – בחנות של אינסטבלוק תמצאו עוד מגוון רעיונות מקוריים עבור מתנה לחגים, לרבות פסלון של דובי מבטון או ינשוף מבטון, פאזל עציץ, מזוזה בעבודת יד, פמוטי כוכב ופמוטי לב בעבודת יד, מעמד קיפוד, כוס ודלי מבמבוק, ועוד.