חזרה

מתנות יום הולדת בלתי נשכחות

נובמבר 2021

מתנות יום הולדת בלתי נשכחות עם טאץ' אישי

יש יום הולדת לאדם יקר ללבכם, בן משפחה או חבר? רוצים להעניק לו מתנה בלתי נשכחת? אז עומדת בפניכם משימה לא פשוטה מכיוון שבתקופת השפע בה אנו חיים, לכולם יש הכול. לכן קשה להפתיע ולרגש מישהו עם פריט שעדיין אין לו. כך יוצא שרבים מחפשים דרכים אחרות לרגש ולהפתיע את בעלי השמחה, ואחת הדרכים היותר מוצלחת להענקת מתנות יום הולדת בלתי נשכחות הינה על ידי בחירה במתנות עם טאץ' אישי. בחירה זו נותנת למתנות את ייחודן והופכת אותן למרגשות ובלתי נשכחות.

מה שהופך מתנה לאישית

ההבדל בין מתנה רגילה למתנה אישית טמון  בהיותה מוצר ייחודי שלא יצא תחת פס ייצור המוני ואשר יוצר באופן חלקי או מלא במיוחד עבור מקבל המתנה. ייחוד זה יכול לבוא לידי ביטוי בצורת המתנה ועיצובה שיוצרה על ידי איש מקצוע, כמו כיסא שהוזמן מנגר או פריט לבוש שהוזמן ממעצבת בגדים. כמו כן מתנה אישית יכולה להתבטא גם בתכניה, בדימוי או בטקסט שהיא מכילה, כמו הקדשה אישית חרוטה או תמונה אישית מודפסת. כמובן, המתנה המושלמת היא כזאת שמורכבת מפריט בייצור ייחודי לצד תכנים אישיים.

ביקוש למתנות עם הדפסות אישיות

בין סוגי המתנות האישיות שונות שיש שבשוק, ניכר בייחוד ביקוש עבור מתנות עם הדפסה אישית המוצעות על גבי מוצרים שונים, כמו חולצות, כוסות, פדים לעכבר, מגנטים, תמונות על קנבס וכו'. יכולת זו להדפיס על גבי חומרים שונים מבוססת על התפתחויות טכנולוגיות בעולם ההדפסה, עם מדפסות דיגיטאליות מתקדמות שיכולות להדפיס ישירות על גבי מגוון סוגי חומרים בהליך פשוט, מהיר, זמין וזול.

בכדי להפיק מתנות של תמונות מודפסות יש צורך להעביר למספק המתנה תמונה מודפסת בקובץ מתאים. התמונה יכולה להיות מאלבום אישי עם כל דימוי מבוקש כתמונה בצבע או שחור לבן. במידת הצורך התמונה שבקובץ עוברת עיבוד מתאים ולאחר מכן היא נשלחת למדפסת דיגיטאלית ממוחשבת המדפיסה אותה על גבי מוצר מבוקש באיכות גבוהה של חדות וצבעוניות.

יחד עם זאת, מתנות עם הדפסות אישיות הפכו כבר לנפוצות ובכדי להעניק לאדם יקר וקרוב מתנה ייחודית ובלתי נשכחת, יש לתת את הדעת לאיכות וייחוד המוצר שעליו מדפיסים את התמונה האישית. דוגמא טובה לכך הינן תמונות מודפסות על גבי בלוק בהתאמה אישית כפי שמציעים לכם בחברת אינסטבלוק בבעלות מושיק ומיכל גאלמין. (כן, נכון זה, אותו מושיק שאתם מכירים מהטלוויזיה).

מתנה אישית ייחודית ואיכותית

בחברת אינסטבלוק מציעים מתנות יום הולדת בלתי נשכחות, איכותיות וייחודיות, הכוללות גם מסר אישי של תמונה מודפסת וגם בלוק איכותי מעוצב בהתאמה אישית. יש לציין כי בחברה מייצרים בלוקים איכותיים ידידותיים לסביבה הניתנים למחזור. ההתאמה האישית של הבלוק עם ההדפסה ניכרת בכל היבטי המוצר הסופי, לרבות:

  • סוג בלוק– ניתן לבחור בלוקים מסוגים שונים כאשר לכל בלוק ייחוד משלו, בין אם בלוק מעץ טבעי, בלוק מתועש עשוי מ-OSB, בלוק מבטון או בלוק מאלומיניום.
  • צורת הבלוק– בהתאם לסוג החומר הנבחר ואפשרויות העיבוד שלו, תוכלו גם לבחור את צורת הבלוק המועדפת עליכם שיכולה להיות למשל בצורת מרובע, מלבן, עיגול לב, וכ"ו.
  • גודל הבלוק– לאחר שבחרתם את סוג וצורת הבלוק תבחרו גם את מידותיו כך שיתאים במדויק למקבל, לשימוש בו וגם להגדרות התקציב שלכם.
  • תמונה אישית– מלבד בחירת מאפייני הבלוק תתבקשו גם לבחור למתנה תמונה אישית מועדפת שתעביר את המסר המבוקש. למשל, המסר יכול להיות זיכרון משפחתי, רגע אינטימי של אהבה, צילום של אירוע חשוב, תמונות מטיול משותף או תמונות ממאגר של החברה או ממאגר ברשת של יצירות אומנות, צילומים, נופים, טקסטים או כל מסר מתאים אחר.