חזרה

המתנה המתאימה לכל גיל: בלוק עץ עם תמונה

ספטמבר 2023

הזמן משנה הרבה דברים, אך התשוקה של האדם לשמר זיכרונות ורגעים יקרים באמצעות תמונות, היא עניין שלעולם לא משתנה. מדוע הדפסת תמונה על בלוק עץ היא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? המתנה הכי מוצלחת עבור כל אדם, בכל גיל ושלב בחיים

אם בתור ילדים קטנים, רובנו שיחקנו בקוביות עץ, הרי שכיום יש לבלוקי העץ האלה יש פונקציה חדשה ואחרת, שיכולה להתאים לכל גיל. מדובר בבלוק עץ עם תמונה אשר מצליח לשלב באופן נפלא, אסתטי ומרגש בין הישן והנוסטלגי לחדש והמודרני. 

אם טרם נחשפתם לפלא הזה, אנחנו שמחים להכיר לכם את הטכניקה המתקדמת המשלבת בין הזיכרונות היקרים שלכם לבין אלמנט העץ האיכותי.

לכולנו יש תשוקה לשמר זכרונות ולהנציח רגעים יקרים

הזמן משנה הרבה דברים, אך התשוקה של האדם לשמר זיכרונות ורגעים יקרים באמצעות תמונות, היא עניין שיש בכל אחד ואחת מאיתנו, וזהו דבר שלעולם לא משתנה. בין שמדובר בתמונת נוף מחופשה בחו״ל, בצילום מאירוע חתונה של זוג שאנחנו אוהבים או בכלל שלנו עצמנו, או בתמונה של הילד הראשון שנולד לנו – כולנו נשמח להנציח את הרגעים האלו בצורה הטובה ביותר. ההדפסה על בלוקי עץ היא הדרך המושלמת לעשות זאת. התמונה המודפסת על העץ מוסיפה מימד נוסף של חמימות, טקסטורה ואיכות לכל צילום, ורק הופכת את העניין לעוד יותר אסתטי, אותנטי ומרגש.

השימושים המגוונים בבלוקי העץ המודפסים

מסגרת תמונות תלת-מימדית 

כן, כולנו מכירים את הדרך המסורתית של הדפסת תמונה, הנחתה בתוך מסגרת ותלייתה על הקיר. כנראה שיש סיבות מוצדקות לכך שהשיטה הזו מתחילה לחלוף מהעולם. הדרך הזו לא פעם נתפסת מיושנת וחסרת ייחוד, במיוחד בעידן הרשתות החברתיות הדיגיטלי, במסגרתן אנחנו נחשפים לאינספור צילומים בכל יום ביומו.

במקום לתלות תמונה על הקיר או להניח אותה במסגרת על המדף, בלוק העץ המודפס יכול לעמוד בפני עצמו, כאובייקט תלת מימדי ייחודי, אשר מוסיף עומק וחיים לכל תמונה. הקונטרסט בין החומר הגולמי (העץ) לבין ההדפסה הדיגיטלית המשקפת את העידן הטכנולוגי בו אנחנו חיים, הופך את התוצר הסופי לאסתטי ומתוחכם, ומלא בסטייל.

להנציח אירוע מיוחד: מזכרת ממסיבת הרווקים או מאירוע יומולדת

לצד היתרונות הרבים שמביא איתו העידן הדיגיטלי הטכנולוגי, ישנם גם לא מעט חסרונות, בכל הנוגע להנצחת רגעים וליחס שאנחנו נותנים לצילומים. רובנו נוטים להעלות תמונות לפיד של האינסטגרם והפייסבוק, ולהעלות סטוריז שוטפים בלייב מאירועים שונים, ומהר מאוד לשכוח בכלל שכל האירוע הזה התרחש. גם אירועים חשובים ומרגשים במיוחד כמו מסיבת יום הולדת עגול, מסיבת רווקים שמחה במיוחד ועוד, נותרים עלומים בארכיון של המדיה החברתית והופכים לאבן שאין לה הופכין. גם אם הגדלו והכנו אלבום דיגיטלי מושקע ובו התמונות הנבחרות מהאירוע, הסיכויים לכך שלעולם לא נתבונן בהן יותר הם גבוהים למדי.

במקום להסתפק בתמונה בפיד או באלבום תמונות שיושב איפשהו על המחשב (פרס יוענק לאלו שזוכרים איפה הם שמרו אותו, אולי על הארד דיסק נייד כלשהו?), ניתן להפיח חיים בזכרון החשוב הזה, להנות ממנו בכל יום ביומו, והכי חשוב -להנציח אותו. כאשר הצילום מודפס על בלוק עץ איכותי, אתם יכולים לחזות בו בכל עת ולהיזכר ברגעים הטובים האלו, שבסופו של דבר – בשבילם אנחנו חיים.

תפסיקו לשבור את הראש: נמצאה המתנה המתאימה לכל גיל

כולנו אוהבים ואף צריכים להעניק מתנות מעת לעת לאנשים הסובבים אותנו. בין שמדובר ביום הולדת של מישהו מבני המשפחה או של חברים קרובים, בין שמדובר בחגים – תקופות בהן נהוג להעניק מתנות לכולם, לרבות העובדים במשרד.

ילדים – שדרוג מקסים לחדר 

לא פשוט למצוא מתנה לילדים בעידן הנוכחי. צעצועים ומשחקים רבים מאבדים את הקסם שלהם עד מהרה, ומצטרפים לערימת החפצים האינסופית בחדרם. אז הנה רעיון שיצליח לכבוש את לבם של הילדים, ויותר מכך – להישמר לאורך שנים. תמונות על עץ שיקשטו את חדרם בחן ובטעם, יזכירו להם אתכם ורגעים שמחים בחייהם, ויוסיפו המון צבע ויופי לחלל.

בני נוער – יתחברו לרפרנס של הרשתות החברתיות 

אם לילדים צעירים לא קל למצוא מתנה שתקלע לטעמם, אז לטינאייג׳רס בעידן הנוכחי בכלל קשה להגיע. בני ובנות הנוער של היום חיים במסכים ובעולם של מותרות ומותגים, ולכן קשה לרגש אותם, ובמיוחד קשה לשמח אותם עם מתנות שאינן יקרות מאוד. כאן נכנס לתמונה, תרתי משמע, בלוק העץ המודפס, שאפילו את הטינאייג׳רס הכי אדישים יכול לרגש. פשוט מאוד כי תמונה אחת, כמאמר הקלישאה, שווה אלף מילים, וצילומים נוגעים בכולם. כמו כן, הפורמט הריבועי שהוא רפרנס מובהק לאינסטגרם, הרשת החברתית שרוב בני העשרה מבלים בה את מיטב זמנם, ידבר אל ליבם יותר מכל דבר אחר. 

עובדים במשרד – מתנה בנימה הכי אישית שיש לכולם

לקראת תקופות החגים בישראל, אתם המעסיקים צריכים להתמודד עם אתגר לא פשוט. מדובר כמובן במציאת מתנות עבור העובדים שלכם. הקושי למצוא מתנות שמצד אחד יהיה מספיק ריאלי לרכוש במסה גדולה, ומהצד השני יהיו בנימה אישית, הוא קושי גדול. אז הנה הפתרון המושלם – בלוק עץ עם תמונה. תהליך הייצור של הבלוקים האלו, מטעמכם, הוא מהיר ופשוט, ונעשה באמצעות קליקים ספורים. בנוסף, תוכלו לאפשר לכל עובד לבחור את התמונה שהוא מעוניין להדפיס, ובכך תקלו ותדייקו את התהליך הזה עוד יותר. העובדים ירגישו שפינקתם והשקעתם, ויהנו מתוצר סופי שהוא בדיוק לטעמם האישי.

הורים מבוגרים וסבים

לבני ובנות המשפחה המבוגרים שבחבורה, גם כן לא תמיד פשוט למצוא מתנה שתהיה גם מיוחדת, גם שימושית וגם מרגשת באותה הנשימה. תמונות המספרות את הסיפור המשפחתי שלכם, מודפסות על בלוק עץ, יכולות להפוך למתנה נצחית, המשקפת את ההיסטוריה המיוחדת של הנמענים, ולגעת בלב של כל אחת ואחד.